Xiaomi Mi Mix 3, 6,4palcová obrazovka s posuvným systémem, čtyři fotoaparáty a verze 5G

Po spoustě pověstí, úniků a některých dalších posměch Xiaomi Mi Mix 3 Společnost es včera konečně spatřila světlo a bylo oznámeno její oficiální spuštění.

Nová vlajková loď přichází s magnetickým jezdcem pro přední kameru, prémiovými interiéry a dvěma čtyřkolkami na každé straně.

Xiaomi Mi Mix 3Xiaomi Mi Mix 3

Vlastnosti Xiaomi Mi Mix 3

obrazovka

JE Xiaomi Mi Mix 3 Je postaven na působivém 6,4 ″ AMOLED displeji a společnost tvrdí, že poměr obrazovky k tělu je 93,4%. Když se podíváte na přední stranu tohoto smartphonu, uvidíte pouze obrazovku, což nepochybně ocení každý, kdo miluje mobilní telefony. Nakonec si povíme o obrazovce, která má rozlišení Full HD.

Xiaomi Mi Mix 3Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3Xiaomi Mi Mix 3

Fotoaparáty

Zadní část je namontována na magnetickém jezdci, systému, který jsme viděli dříve, který řeší všechny problémy způsobené zářezem nebo zářezem v jednom zásahu. Tento systém slouží k tomu, abychom si mohli užít kombinaci kamer na přední straně zařízení. Fotoaparáty se snímačem 24 MP + 2 MP při posouvání. Hlavní senzor, Sony IMX576Podle společnosti, která může dosáhnout velikosti pixelu 1,8 µm na 4 pixely v prostředí se slabým osvětlením. Za těchto podmínek je jeho rozlišení efektivně sníženo na 6MP.

Xiaomi Mi Mix 3Xiaomi Mi Mix 3

Pokud budeme pokračovat v sekci fotografování, řekněme, že na zadní straně nového modelu najdeme další duální fotoaparát. Xiaomi Mi Mix 3. V tomto případě s rozlišením 12 MP + 12 MP je primárním snímačem Sony IMX363 s velikostí pixelu 1,4 µm a objektivem f / 1,8, zatímco sekundární fotoaparát funguje jako teleobjektiv. Clona f / 2,4 a velikost pixelu 1,0 µm.

Níže vidíte několik příkladů fotografických schopností tohoto terminálu.

Pokračováním v sekci fotografií Můj mix 3 Jak společnost Huawei představila na začátku tohoto roku, přináší nový noční režim, který umožňuje ruční pořizování fotografií s dlouhou expozicí. Společnost Xiaomi dokonce představila srovnání nočních režimů. Můj mix 3 Y Huawei P20 Prooznačuje, že váš telefon snadno překonává konkurenci.

Máme také povinné funkce rozpoznávání scén AI. Lei JunGenerální ředitel společnosti představil videa zobrazující zpomalený pohyb při 960 fps s automatickou hudbou na pozadí díky motoru AI.

Procesor

Uvnitř je Snapdragon 845 s 6 GB, 8 GB nebo 10 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB úložiště. Neexistuje však žádný slot pro kartu ani 3,5 mm audio jack pro rozšíření paměti. Získáte bezdrátové nabíjení 10 W i rychlé kabelové nabíjení přes port USB-C.

Spojení

K dispozici bude také 5G verze Mi Mix 3, která však bude k dispozici pouze v prvním čtvrtletí roku 2019. Společnost Xiaomi potvrdila, že si ji budeme moci koupit na evropském kontinentu, ale ještě se nezmínila o žádném jiném trhu.

Operační systém a AI

Dodává se s Xiaomi Mi Mix 3 MIUI 10 a na levé straně telefonu bude hardwarové tlačítko pro spuštění inteligentního asistenta Xiaomi. Ale v současné době mluví pouze čínsky, takže nebude k dispozici pro prodej mimo Čínu, což vyvolává otázku, co bude společnost dělat s tímto tlačítkem mimo Čínu.

Mimochodem, poznamenejte, že posunutí obrazovky bude použito pro mnoho věcí …

Dostupnost a ceny Xiaomi Mi Mix 3

Varianta 6/128 GB je 3 299 CNY (474 ​​$ / 420 €), varianta 8/128 GB 3 599 CNY (515 $ / 450 €) a varianta 8/256 GB je 3 999 CNY (575 $ / 505 €). Telefon je dodáván ve třech barvách: Jade Green, Sapphire Blue a Onyx Black.

Všechny verze jsou dodávány s 10W bezdrátovou nabíječkou a ochranným pouzdrem, které je součástí maloobchodního balení.

Varianta 10 GB RAM se nazývá Zakázané město a přichází v jiném odstínu modré. Přichází se zlatou sochou legendárního čínského tvora v krabici a bude stát 4 999 CNY (720 $ / 630 €).

Předobjednávka „běžných“ variant začíná dnes a prodej začíná o týden později – 1. listopadu. Verze Deluxe bude k dispozici na konci listopadu.

Zdroj: Xiaomi

Zdravím z hloubky bytů.