Xiaomi nazývá Xiaomi CC9e „nejlepší verzí Xiaomi CC9“

Vedoucí marketingu pro Mobilní produkty XiaomiYan Zhiyuan popsal telefon docela živě Xiaomi CC9ebudou prezentovány s Xiaomi CC9 a XVydání iaomi CC9 Meitu zítra.

Yang Zhiyuan, Xiaomi CC9e doslovně “Nejlepší verze Xiaomi CC9«.

Xiaomi CC9eXiaomi CC9e

Potvrdil, že procesor nebo jednočipový systém SoC, který jsme viděli na Xiaomi CC9e, neznamená, že bude slabší než různé modely, které budou nabízeny, neznamená to, že je méně výkonný a ve většině případů by měl zahrnovat Xiaomi CC9. vaše úkoly. Terminál Xiaomi bude mít přesně stejné specifikace nebo funkce, zejména fotoaparát, a protože cena tohoto zařízení bude nižší, díky menším rozměrům a nižší hmotnosti bude pro mnohé velmi atraktivní.

Jak se říká, Xiaomi CC9e je menší smartphone, ale bude také „tyranem“.

Dříve pojmenovaný CEO Xiaomi Lei Jun CC9e znamená, že jsme před ním Xiaomi CC9 Essence Edition.

Tento smartphone je vybaven menší obrazovkou ve srovnání s tím, co vidíme. Xiaomi CC9 (6 proti 6,4 palce), takže je vhodnější pro ty, kteří jsou zvyklí používat smartphone jednou rukou.

Yang Zhiyuan, Xiaomi CC9e doslova «Nejlepší verze Xiaomi CC9«. Myslí si Lei Zun Xiaomi CC9 jako upravená verze Xiaomi Mi 9speciálně vytvořeno pro mladé lidi.

Pokud tedy A = B = C, můžeme říci: Xiaomi CC9e je o něco jednodušší a ekonomičtější verze Xiaomi Mi 9 a jeho hlavním cílem je hostování mladých lidí.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.