Příslušenství

Xiaomi Redmi 3 Pro je levný telefon se čtečkou otisků prstů

V našem katalogu Xiaomi máme nový telefon, v tomto případě se jedná o vylepšenou verzi známého terminálu, který jsme zde zmínili vícekrát. O Xiaomi Redmi 3 Pro je levný telefon se čtečkou otisků prstů.

Vylepšení jsou poměrně malá, protože u Xiaomi Redmi 3 Pro je malý rozdíl. Redmi 3. Pouze vyšší paměť RAM, více vnitřního prostoru a čtečka otisků prstůje rostoucí funkce na telefonech této společnosti.

Recenze: Xiaomi Redmi 3, od úzké velikosti po perfektní střední pásmo

Technické vlastnosti Xiaomi Redmi 3 Pro

Jeden z Xiaomi Redmi 3 Pro 5palcová obrazovka Má rozlišení 1280 x 720 pixelů. Uvnitř je stále procesor Octa-core Qualcomm Snapdragon 616Interní úložiště až 3 GB RAM a 32 GB rozšiřitelné pomocí karet microSD

Obrázek - Xiaomi Redmi 3 Pro, levný telefon se čtečkou otisků prstů

V multimediální části najdeme zadní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů a LED bleskem a přední fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů. Má Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a 4G kromě dvou slotů SIM pro připojení. Zvýraznění 4 100 mAh baterie a operačního systému Android 5.1.1 Lollipop.

Obrázek Xiaomi Redmi 3: do 100 eur, 5 palců a metalíza

Xiaomi Redmi 3 Pro, cena a dostupnost

To je to, co už víme Xiaomi Redmi 3 Pro Vyjde za pár dní a stojí asi 124 eur. V současné době je k dispozici pro nákup v Číně, ale ve Španělsku je k dispozici na některých webových stránkách.

Co si myslíte o novém Xiaomi Redmi 3 Pro?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK