Xiaomi Redmi 7 je nyní oficiální a přichází s SD 632 a 4000 mAh

Nový je konečně oficiální Xiaomi Redmi 7 (pamatuji si to Redmi nyní samostatná značka pro střední třídu), po vstupu do série Poznámka Redmi 7. Mobile je jednoznačně středním a středním modelem a je již v prodeji na webových stránkách některých regionů. Budeme znát podrobnosti o tomto novém modelu Xiaomi redmiSliby, které se na první pohled splní, ale u darů nejsou dokonalé.

Funkce Redmi 7

Uvidíme co Funkce Redmi 7:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Redmi 7 dobré, ale ne nápadné vlastnosti, LTPS – panel typu IPS LCD s rozlišením HD + 1520 × 720 pixelů a jeden Hustota pixelů 269 PPI. Tato obrazovka má úhlopříčku 6,26 palce. Poměr stran 19: 9, natažený a lze je spravovat v jejich rukou. Poměr obrazovky k tělu je tedy 81,5% a přední část je chráněna 2.5D zakřiveným sklem. Gorilla Glass verze 5 Je také skvělé, že je odolný proti vodě a prachu. Styl terminálu je navíc bočně zakřivený dopředu i dozadu.

Dalšími zajímavými technickými údaji jsou technologie jako kontrast 1 500: 1, 24bitová barevná hloubka a jasný režim, ochrana zraku, režim úpravy teploty barev a standardní režim. Sluchátko je dodáváno v černé, modré a červené barvě a má elegantní tloušťku pouhých 8,47 mm. Mobilní telefon je dodáván ve vysoce kvalitním plastu ve dvou odstínech.

Paměť, procesor a operační systém

Asijská společnost si vybrala čipovou sadu Snapdragon 632 na 1,8 GHz pro nový model. Doprovodnou grafickou kartou je Adreno 506 na 725 MHz. To bude stačit na to, abyste ve srovnání s AnTuTu získali více než 100 000 bodů. Není nic špatného…

A co se týče Paměť Redmi 7jsme k dispozici 3 verze paměti. Nejskromnější 2 GB RAM s 16 GB ROMI když to není přehnané, pokud jde o používání aplikací, kombinuje se již s nejběžnějšími každodenními činnostmi. Druhá verze 3 GB RAM s 32 GB ROMa třetí a nejpohodlnější 4 GB RAM se 64 GB ROM. Slot MicroSD však také poskytuje maximálně 512 GB. Dobrý!

Redmi 7 přináší 4000 mAh baterii a procesor SD 632Redmi 7 přináší 4000 mAh baterii a procesor SD 632

Buben

A když mluvíme o Baterie Redmi 7velký Kapacita 4000 mAh. Vynikající! Podle výrobce je autonomie používání 2 dny, což je skvělé. A přichází s mobilní technologií 10W rychlé nabíjeníje další plus. Společnost samozřejmě upřednostňuje ponechat tradiční microUSB 2.0 jako svůj nabíjecí port před aktualizovaným USB typu C.

Fotoaparáty

Fotoaparát Redmi 7 binární, s 12MP + 2MP senzoryMá clonu objektivu f2.2 a přináší LED blesk. Tento fotoaparát je vybaven funkcemi AI, které definují alespoň 27 typů fotografických scénářů, kromě automatického ostření PDAF, režimu portrétu, rozostření pozadí a automatického HDR. Záznam videa se provádí s pomalými videi s 1080p při 60 fps a 720p při 120 fps. Mimochodem Selfie kamera Redmi 7 je 8 MPa také integruje funkce umělé inteligence prostřednictvím režimu na výšku, rozostření a funkce krásy. Má HDR, funkci zrcadlení, detekci obličeje, filmy a nahrávání videa je 1080p.

Spojení

Najdeme duální přenos dat na úrovni 4G, jednopásmový wifi 2,4 GHz, přímý wifi a wifi displej. Také v tradiční verzi 4.2, Bluetooth, GLONASS a navigaci Beidou a FM rádio. Má sloty pro dvě SIM karty, porty micro USB 2.0 a 3,5 mm audio jack. K odemčení máme funkci odemknutí obličejem a senzory zahrnují akcelerometr, blízkost, kompas, světlo, vibrace a infračervené záření.

Cena Redmi 7

JE Cena Redmi 7 záleží na verzi paměti:

  • U 64GB ROM verze 4GB RAM se cena pohybuje kolem 208 eur.
  • Výměna verze 3 GB RAM za 32 GB ROM bude stát přibližně 173 eur.
  • A konečně, skromnější verze 2 GB RAM s 16 GB ROM bude mít ekvivalent 155 eur.

Jak vidíme, v tomto cenovém rozpětí je poměr ceny k daru velmi konkurenceschopný, ale čelíme dostupným cenám. Očekává se, že mobilní telefon bude k dispozici v dubnu a má širokou distribuci, stejně jako Redmi.

Výsledky a názory na Redmi 7

JE Xiaomi Redmi 7 I když je to celkem průměrné, jedná se o model střední třídy se svým elegantním designem a atraktivními vlastnostmi. Vyniká záviděníhodnou pohodlnou autonomií pro mobilní telefony s lepšími funkcemi v jiných oblastech a jeho design je aktuální a svěží. Ačkoli to není integrováno s SD 660, hardware je docela dobrý, ale v tomto modelu to není žádané.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku