Xiaomi Redmi Go se do Evropy dostane za nejlepší cenu v únoru

Redmi se již projevila jako vlastní značka Poznámka Redmi 7a teď nový brzy Jdi redmiintegrovaný mobilní telefon Android Go jako operační systém. Jak víme, tato verze systému Android je ideální verzí pro optimalizaci „nepříliš velkorysých“ pamětí na mobilních zařízeních. Jdi redmi byl by to první smartphone Xiaomi Při použití této verze. Podívejme se, co o tomto novém terminálu zatím víme …

Vlastnosti Xiaomi Redmi Go

S novým mobilním telefonem bude hodně podobnosti. Poznámka Redmi 5Ai když má mnohem omezenější paměť. Mluvíme jen o 1 GB RAM s 8 GB úložiště ROMPodle úniků lze kartu microSD rozšířit až na 128 GB. Tuto paměť doprovází základní procesor Qualcomm, Snapdragon 425S grafickou kartou Adreno 308. Jak jsme již zmínili, všechno Operační systém Android Gobezpochyby využije tento okamžik na maximum.

Mezi další funkce patří: Jdi redmi Jeden Displej typu IPS LCD a jeden Úhlopříčka 5 palců. Formát bude klasický 16: 9. V designu bude mít silnější okraje směrem k hornímu a spodnímu konci. Hlavní fotoaparát Redmi Go přijde s 8 MP jediný snímač S funkcemi HDR a selfie kamera bude mít 5 MP snímač. Konektivita bude zahrnovat Bluetooth 4.1, slot pro dvě SIM karty a tradiční port microUSB 2.0. A když mluvíme o autonomii, terminál jedna Kapacita 3 000 mAhje pro váš případ během dne více než dost.

Redmi Go je dodáván s operačním systémem Android Go pro optimalizaci pamětiRedmi Go je dodáván s operačním systémem Android Go pro optimalizaci paměti

Cena Xiaomi Redmi Go

JE Cena Xiaomi Redmi Go bude to jedna z jeho atrakcí. Podle úniků nebude očekávaný terminál na únor v Evropě stát více než 80 eur … Skvělé!

Výsledky a názory na Redmi Go

JE Xiaomi Redmi Go Jedná se o terminál základního rozsahu a očekává se velmi brzy, i když bychom měli očekávat oficiální zprávy. V každém případě je to ideální mobilní zařízení pro nejmenší a ty, kteří hledají základní zařízení, které jim pomůže se základními úkoly…. A vše ukazuje, že cena bude nižší než 80 eur.

XIaomi Global oficiální stránka.