Xiaomi Redmi Y3 je Redmi 7 s napájenou přední kamerou

Nový je již v prodeji v Indii Xiaomi Redmi Y3je telefon, který přináší zajímavou a atraktivní kombinaci moderního designu a průměrného hardwaru. Stojí za zmínku, že vypadá velmi podobně jako toto nové mobilní zařízení. Xiaomi Redmi 7. Existuje však jedna věc, která ji výrazně odlišuje … a to je, že přední kamera integruje velký 32MP snímač. Budeme vědět více podrobností.

Vlastnosti Xiaomi Redmi Y3

Tyto Vlastnosti Xiaomi Redmi Y3:

Obrazovka a rozložení

Počínaje funkčními vlastnostmi produktu Obrazovka Xiaomi Redmi Y3my máme 6,26palcový panel typu IPS LCD s rozlišením HD + 1520 × 720 pixelů. hustota pixelů má za následek 269 PPI. Má kontrastní poměr 1 500: 1, jas 450 lumenů a dobrý poměr obrazovky k tělu 86,83%. V designu je mobilní telefon pokrytý sklenicí. Corning Gorilla Glass 5 V přední části je pouzdro vyrobeno z polykarbonátu na zadní straně a konstrukce, která ho podporuje, je vyrobena z kovu. Profil zařízení je 8,47 mm a je k dispozici v černé, modré a červené barvě. V celém týmu Ochrana P2i Zajistit odolnost proti stříkající vodě.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor, který oživuje tento nový mobilní telefon, je stejný jako Redmi 7, Qualcomm Snapdragon 632 Na 1,8 GHz. Jedná se o čipovou sadu s 14nm technologií a dodává se s grafickou kartou Adreno 506 725MHz. Paměť Xiaomi Redmi Y3 přichází ve dvou verzích, první 3 GB RAM s 32 GB ROM a druhý 4 GB RAM se 64 GB ROM. Slot microSD může tuto paměť rozšířit až na 512 GB.

Xiaomi Redmi Y3 přichází s SD 632 a až 4 GB RAMXiaomi Redmi Y3 přichází s SD 632 a až 4 GB RAM

Buben

Nemůžeme si stěžovat Baterie Xiaomi Redmi Y3přijďte velkoryse 4000mAh kapacita. Se zátěží 10 W.

Fotoaparáty

A fotografický systém nového mobilního telefonu je nad rámec toho, co se očekává pro střední a střední rozsah. Hlavní fotoaparát Xiaomi Redmi Y3 je dvojnásobný, s 12MP + 2MP senzory a clona objektivu f2.2. Fotoaparát má funkce automatického ostření, AI, HDR, panoramatického režimu, portrétního režimu, detekce obličeje a detekce scény. Nahrávání videa je 1080p při 60fps a může nahrávat zpomalené video 720p 120fps.

Přední kamera je ale nejatraktivnější vlastností tohoto nového mobilního telefonu. Pokud má Redmi 7 přední fotoaparát s rozlišením 8 MP, Selfie kamera Xiaomi Redmi Y3 silný 32 MP snímač (clona objektivu f2,25). To je u zařízení střední třídy neobvyklé.

Mezi funkce tohoto selfie kamera Máme technologii krásy AI, portrétový režim AI, HDR, časovač a systém rozpoznávání tváře. Funkce krásy AI dokáže rozpoznat různé charakteristiky, jako je věk, pohlaví a další aspekty, a odtud vybere nejvhodnější algoritmus krásy. Tento fotoaparát je také vybaven širokoúhlým úhlem 80 stupňů a EIS (elektronická stabilizace pro automatické fotografování). Pořizování videa probíhá s 1080p při 30 fps … U této kamery můžeme očekávat vysoce kvalitní a přesné snímky.

Spojení

A připojení má Dual 4G, jednopásmové wifi, GPS navigaci, AGPS, GLONASS a Galileo. Fyzická připojení mají 3,5 mm konektor, port MicroUSB 2.0 a slot pro dvě SIM karty. Má funkci odemknutí obličejem se snímačem otisků prstů a infračerveným senzorem pro odemčení mobilního telefonu.

Xiaomi Redmi Y3 přináší 32 MP selfie kameruXiaomi Redmi Y3 přináší 32 MP selfie kameru

Cena Xiaomi Redmi Y3

JE Cena Xiaomi Redmi Y3 Bude to záviset na verzi paměti a je velmi atraktivní buď:

  • Změna verze 3 GB RAM s 32 GB ROM stojí kolem 128 eur.
  • A verze 4 GB RAM se 64 GB ROM má hodnotu přibližně 154 eur.

Výsledky a názory na Xiaomi Redmi Y3

Nový Xiaomi Redmi Y3 Mobilní telefon střední třídy s dobrými funkcemi. Někteří z nich jsou Redmi 7 Spolu 32 MP selfie fotoaparátale jedna věc je jistá, je to terminál s perfektní konfigurací interiéru a dobrým vzhledem za velmi dobrou cenu.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku