YI Home 3 se slevou téměř 20 € pro čtenáře Planeta Red

Protože vám dnes chceme představit webovou kameru, chtěli jsme představit propagaci, která je pro všechny čtenáře našeho blogu docela zajímavá. Domovská stránka YI 3 se zajímavou slevou asi 20 € pro všechny čtenáře tohoto blogu, rudá planeta.

Akce bude platit pouze od stejného dne 28. října do neděle 3. listopadu. Domovská stránka YI 3 Je to jedna z nejprodávanějších bezpečnostních kamer na Amazonu. Důvodů je mnoho, kromě toho, že je bezpečnostní kamerou za skvělou cenu, má i docela dobré specifikace nebo vlastnosti. Abychom jmenovali alespoň některé, řekneme, že má noční vidění, odesílání filtrovaných upozornění na váš mobilní telefon, detekci pohybu a zvuku, bezplatný cloud, detekci lidí a další za velmi nízkou cenu, aby si promarnil příležitost.

JE Cena YI Home 3 49,99 EUR aktuálně na Amazonu,

Odbyt

IP kamera YI domácí kamera 3 vnitřní Wifi sledovací kamera Wifi kamera 1080p 2.4G snímač pohybu, umělá inteligence detekce člověka hlasová analýza bezpečnostní systém pro kojence a psy

IP kamera YI domácí kamera 3 vnitřní Wifi sledovací kamera Wifi kamera 1080p 2.4G snímač pohybu, umělá inteligence detekce člověka hlasová analýza bezpečnostní systém pro kojence a psy

  • TECHNOLOGIE YI: Chraňte svou rodinu a dům s přidanou hodnotou řešení zabezpečení domácnosti od společnosti YI, které dnes důvěřují miliony rodin, majitelů domů a domácích mazlíčků. Kamera YI Home 3 je bezpečnostní kamera AI s pokročilou detekcí člověka a zvukovou analýzou, rozlišením Full HD 1080p, širokoúhlým úhlem 107 stupňů, obousměrným zvukem, magnetickou základnou a nočním viděním.
  • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Výstrahy vnímané člověkem spouštěné umělou inteligencí pro výstrahy detekce pohybu lze konfigurovat podle úrovní citlivosti od vysoké po nízkou. Bezplatná 30denní služba YI Cloud zajišťuje, že snímky s detekcí pohybu jsou uloženy po dobu sedmi dnů a zůstanou přístupné, i když je vaše SD karta rozbitá, poškozená nebo odcizená (SD karta není součástí dodávky).
  • DON’THER DON’THER: Naplánujte, aby se vaše IP kamera s rozlišením 1080p-FHD zapínala a vypínala na každý den v týdnu. Chcete-li uzamknout domácí kameru, vypněte modré stavové světlo nebo nastavte kolík (FaceID na zařízeních FaceID). Můžete jej nakonfigurovat tak, aby pořizoval videa a fotografie pomocí upozornění na události.
  • ZVUKOVÁ EFEKTIVNÍ VÝSTRAHA: Pokročilá zvuková analýza detekuje abnormální zvuky, jako je pláč dítěte nebo rozbití skla. Použijte jej jako spolehlivou kameru pro detekci abnormálních zvuků mezi 50 dB a 90+ dB. To je od normální řeči po škodlivé zvuky. Podporuje interkom nebo režim handsfree pro současné hovory a poslech.
  • V krabici: YI Home Camera 3 Bezpečnostní Wifi kamera, USB kabel, napájecí adaptér, uživatelská příručka.

Pokud však během procesu nákupu přidáte následující propagační kód:

YIHOME 3149

můžete koupit za Sleva 18,5 EUR takže toto zařízení je spravedlivé 31,49 EUR.

Věříme, že je to propagace, kterou byste si neměli nechat ujít …

Zdroj: https://amzn.to/2PleLPn