YouTube redesignuje svou domovskou stránku s většími miniaturami

Youtube Jedna z nejpoužívanějších služeb multimediálního obsahu uživateli, nyní je platforma pro streamování videa Google Přepracování na všech platformách Je k dispozici od verze pro stolní počítače až po aplikace pro Android a iOS.

Domovská obrazovka YouTube, zejména v desktopové verzi, nebylo příliš intuitivní a někdy dokonce matoucí pro některé uživatele.

Jasnější a minimalističtější design

Dříve různé motivy smíšenéStejně jako nejnovější videa z kanálů, které odebíráme, stejně jako videa navržená YouTube na základě našeho vkusu.

Můžeme to vidět jako hlavní inovaci na nové domovské stránce YouTube zjednodušení miniaturprotože teď oni větší velikosta proto sledujeme méně doporučená videa, ale jednodušší a organizovanější.

Účelem nového designu je jednoduchost poskytování toho, co uživatel hledá, protože jak jsme řekli, bylo to opravdu těžké s tolika informacemi rozdělenými do nejednoznačných titulů.

Vyšší kvalita v náhledu

Tento redesign ovlivnil nejen estetickou část domovské stránky, ale nyní je vyšší rozlišení při prohlížení náhledu příslušného videa, které se zobrazí, když umístíte ukazatel myši na miniaturu.

Tato funkce je k dispozici na různých platformách a je velmi užitečné na první pohled zjistit, zda je obsah příslušného videa podle očekávání nebo naopak.

Přizpůsobení obsahu

Jednou z možností přidaných prostřednictvím redesignu je možnost kategorizovat videa a vybrat je. Nedoporučujte nám, ani to video, ani kanál úplně ten tvůrce. Doporučení pro YouTube jsou tedy co nejpřesnější.

YouTube si klade za cíl být přizpůsobitelný a velmi se zajímá o to, jak uživatel spotřebovává obsah na platformě. V nadcházejících měsících bude možnost výběru témat různých videí, která používáme, rozšířena z Androidu na další platformy.

Dalším příkladem přizpůsobení, které YouTube nedávno začlenil, je integrace temného režimu do všech jeho platforem, i když přichází o něco později.

Změny v pořadí prohlížení

Vizuální - Přepracování domovské stránky YouTube s většími miniaturami

Může být zajímavé sledovat řadu videí jeden po druhém, takže když dokončíme video, které přehráváme, nemusíme hledat další. Můžeme také přidat video do fronty nebo naopak, aby se zobrazila v části „Zobrazit později“.

Toto rozlišení je zajímavé a užitečné, protože pokud přidáme video do seznamu sledování videa v tu chvíli a vložte jej níže nebo na jiný příspěvek. Ale „Uvidíme se později“ odpovídá čekajícím videím, která uvidíme. Pak, v jinou dobu.

Od této chvíle můžeme přizpůsobit pořadí seznamu videí jsme vytvořili. Stačí jej spustit a napravo najdete videa, která jsme přidali do fronty a přejetím prstem po videu, které jsme vybrali.

To jsou některé z nových funkcí, které integroval Youtube s jeho nejnovějším designem, jak vidíme, existuje jedna platforma najednou intuitivní a komplexní.

Jak nahrát video z YouTube do Instagram Stories

Líbil se vám redesign nové domovské stránky YouTube? Všimli jste si rozdílu?