Zahrajte si Call of Duty Mobile s klávesnicí a myší, děkuji …

Hrajte COD Mobile s klávesnicí a myší

Je pro vás obtížné hrát s dotykovou obrazovkou vašeho mobilního telefonu v Call of Duty Mobile? Ano Odpověď zní ano, máme řešení tohoto malého problému, který vám brání v předvádění se ve hrách. Vše, co potřebujete, je počítač se systémem Windows 7 nebo novějším, klávesnice a myš.

Pokud již tyto prvky máte, musíte udělat vše, abyste je porazili na COD Mobile, aniž byste zjistili, že podvádíte, Zahrajte si Call of Duty Mobile na svém PC. Po stažení a instalaci emulátoru Androidu a hry budete muset pouze nakonfigurovat myš a klávesnici, aby bylo možné skenovat všechny online hry.

Jak hrát s klávesnicí a myší v Call of Duty Mobile

Pokud jste ke stažení použili BlueStacks Nainstalujte si do počítače COD MobileJe nám líto, že tuto populární střílečku nemůžete hrát pomocí myši a klávesnice. Doporučujeme vám, abyste si podle tohoto tutoriálu stáhli COD Mobile do svého počítače, abyste neměli žádné problémy a Tencent nezjistil, že podvádíte.

S emulátorem Tencent pro Android a hrou nainstalovanou v počítači, Klikněte na Přehrát na GameLoop Chcete-li otevřít COD Mobile.

Pokud hra běží správně, na pravé straně obrazovky uvidíte, zda je vaše klávesnice a myš kompatibilní s COD Mobile. Pokud se zobrazí automaticky přiřazená tlačítka, můžete: Zahrajte si Call of Duty Mobile pomocí myši a klávesnice žádný problém.

Přepínejte přepínače nebo hrajte s ovladačem COD Mobile PC

Zvláště Všechny klíče můžete změnit kliknutím na možnost s názvem Mapování klíčů.. Odtud můžete nejen měnit funkce klávesnice a myši, ale také vybrat ovladač pro přehrávání COD Mobile z počítače.

Doporučujeme ponechat klíče přiřazené ve výchozím nastavení V Call of Duty Mobile, protože konfigurace je již docela dobře provedena vývojáři her pro hraní s ovladačem nebo klávesnicí a myší.

Mohu dostat zákaz hraní za hraní s myší a klávesnicí na COD Mobile?

Ne, systém obsahuje program, který detekuje jakýkoli typ podvádění, a tato akce (hra s ovladačem nebo s myší a klávesnicí) nepodvádění. Samozřejmě doporučujeme, abyste neměnili nastavení DPI myši mimo hru, protože je to možné. “ilegální”.

Bez dalšího přidávání Doporučujeme použít stejný účet, jaký používáte v mobilní verzi COD Mobile.Tímto způsobem budete moci vylepšit své statistiky ve hře, protože budete mít mnohem vyšší výhodu oproti ostatním hráčům (pokud hrají na mobilních zařízeních).