Zahrajte si hry na počítači na svém mobilním telefonu

V průběhu času se hry na mobilních platformách ohromně zlepšily do té míry, že mnoho uživatelů používá své telefony a tablety jako konzole denně. Bohužel, naše mentalita ještě není připravena skutečně mít plně placené hry na tomto typu platformyProto se náš sen o hraní počítačových her na našem smartphonu časem zhroutil. Ale to bylo tak daleko, že aplikace Steam Link je již k dispozici ke stažení na Google Play a umožňuje nám hrát naše hry Steam na našem terminálu.

Testovali jsme to a nejdříve musíte mít terminál Android 5.0 Lollipop nebo vyšší, abyste si tuto aplikaci stáhli. Zadruhé, měli byste na to pamatovat Čelíme beta verzi Steam LinkTakže pokud narazíte na chyby, může to být proto, že se jedná o první verzi této aplikace. Naučíme vás však, jak hrát vaše PC hry na smartphonu s Androidem (ano, funguje to také pro iOS).


Společnost Xiaomi odhalila možné datum prezentace Mi 7 a Mi 7 Plus


Jakmile aplikaci otevřete, nebudeme moci najít žádné registrační stránky ani nic podobného. Steam s touto aplikací myslel velmi dobře a jak uvidíme později, nebudeme se muset přihlašovat pomocí našeho uživatele. Pamatujte, že budete muset být ve stejné síti WiFi jako počítač, kde je nainstalován Steam a jeho hry. Nejprve nám řekne, že musíme přiřadit kontroleru, to není povinnéale pokud je doporučeno, jinak nemůžeme hrát téměř žádnou hru na platformě. Pokud před spuštěním aplikace připojíme gamepad, toto varování přeskočíme.

Gamepad Steam připojení

Za druhé, aplikace Steam Link vyhledá zařízení připojená k Steam aktuálně dostupná v naší WiFi síti a ukáže nám, jak vidíte na obrázcích. Pokud máte více než jeden tým, Můžete si například vybrat ten, který chcete, na základě her nainstalovaných v každé z nich.. Nejprve, pokud jste připojili počítač a nezobrazuje se, otevřete program Steam, aby ho aplikace mohla detekovat.

Zařízení Steam Link

Po připojení k našemu počítači obdržíme zprávu o provedeném testu sítě. V našem případě jsme se nedrželi žádné rady samotné aplikace a udělali jsme vše pod 2,4 GHz WiFi, ale pokud máte dobré síťové připojení, Můžete se připojit k síti 5 GHz a počítači přes ethernet, neměli byste mít žádné problémy.

Test sítě Steam Link

Přemýšleli jsme, jestli špatné připojení k síti neznemožňuje pokračovat v otevírání her na našem terminálu Android, protože po testu sítě se zobrazí jiná obrazovka, která ukazuje, zda splňujeme všechna naše připojení a požadavky. V našem případě, Jak vidíte, připojení je pomalé, ale stále nám umožňuje stisknout tlačítko a začít hrát, samozřejmě, dáme tomuto tlačítku pokračovat.

Odkaz na Steam

Když to uděláme, můžeme obdržet varovnou zprávu, že Steam Link nebyl na našem zařízení testován, takže to nemusí fungovat, ale přesto můžeme otestovat, jestli ano. Po zavření této zprávy Uvidíme, jak se zcela změní rozhraní Steam našeho počítače a smartphonu. smartphone je zrcadlem počítače. Toto rozhraní má stejné možnosti jako Steam, ale mnohem jednodušší, takže jej můžeme pohodlně používat z mobilního telefonu pouze s gamepadem.

Rozhraní Steam Link

V tomto rozhraní musíme pouze otevřít kterýkoli z titulů v naší knihovně, abychom jej mohli vstoupit a užívat si ho. Všimněte si, že budou existovat zařízení, se kterými pracuje, a budou existovat další zařízení, se kterými nepracuje. (pravděpodobně kvůli nepodporovanému procesoru). Například na Honor View 10 jsou všechna nastavení správná, ale při otevření rozhraní Steam obrazovka zčerná. Na druhou stranu to funguje perfektně na Xiaomi Mi5s (nepočítaje problémy se sítí). Pravděpodobně jsou způsobeny procesorem Honor Kirin a procesorem Xiaomi Snapdragon. Říká se, že vás budeme milovat Můžete nám sdělit, zda to pro vás funguje a na kterém telefonu. a vy nám posíláte své fotografie z našich sociálních sítí.

Steam Link Steam Link


Jak převést mobilní telefon Android na Chromecast