Zahrajte si nové Super Mario Bros na Androidu pomocí těchto jednoduchých kroků

Zahrajte si nové Super Mario Bros na Androidu pomocí těchto jednoduchých kroků

Před více než půl rokem Nintendo se rozhodl zveřejnit první relevantní titul ve svém katalogu pro mobilní platformy. Mluvíme o selhání Super Mario Run a dalších her vydaných před lety, které se ozvaly po napodobení herního stylu. Temple run nebo Lara Croft: Relic Run. Díky svobodě, kterou nám dává zelený systém Android, si však díky emulátorům dostupným v Obchodu Play můžeme užít originální tituly z jiných platforem. Takže dnes vás to naučíme Zahrajte si nový Super Mario Bros na Androidu; ano legendární Nintendo DS.


Nejlepší emulátory konzoly pro Android


Tato příručka se týká hraní téměř všech her na světě. Nintendo DSProtože budeme používat emulátory kompatibilní s formátem přenosné konzoly Nintendo, takže pokud si chcete užít další hry, jak je uvedeno níže Pokémon nebo Zeldabudete muset postupovat stejně jako u jSuper Mario hra.

Jak hrát Super Mario, Pokémon, Zelda a další tituly Nintendo DS na Androidu?

Jak jsme zmínili výše, Nintendo DS Budeme muset využít výhody známých emulátorů na našem mobilním zařízení (podívejte se na článek, který jsme před chvílí udělali se seznamem nejlepších emulátorů pro Android).

super mario karta na android

Pokud jde o přenosnou konzolu Nintendo, existuje nespočet emulátorů, ale zdaleka nejlepší zaměstnanci Emulátor DraStic DS Y Zdarma emulátor DS.

Emulátor DraStic DS Emulátor DraStic DSZdarma emulátor DS Zdarma emulátor DS

Po stažení a instalaci kteréhokoli z předchozích emulátorů budeme muset mít RUM užít si některé hry. Za tímto účelem přejdeme na web Love Roms a stáhneme požadovanou hru. V tomto případě si vybereme Nový Super Mario Broslze stáhnout z níže uvedeného odkazu (ignorujte rozšíření Yahoo, které vás vyzve k instalaci, a vyberte Skip pro přímé stažení ROM).

Když dotyčnou hru stáhnete, bude s největší pravděpodobností v ní.zip nebo.7z zmenšit velikost. Budeme muset dekomprimovat, abychom jej mohli spustit na předchozích emulátorech.nds S aplikacemi jako RAR.

RAR RAR

Nyní si můžeme vychutnat New Super Mario Bros pro Android. Budete prostě muset otevřít emulátor vyberte možnost, kterou jste stáhli Nainstalujte si hru a vydejte se tak, jak bude hra správně fungovat. Nejlepší je vytvořit složku s jejím názvem DS hry uložit všechny soubory.nds stejný. Můžete je také přesunout do těchto složek: emulátory (pokud jsou k dispozici), ale to už záleží na každé aplikaci.


Jak hrát mini hry SNES na mobilním telefonu Android?