contador de visitas gratis Skip to content

Zahrajte si Street Fighter IV Champion Edition nyní na Androidu

Po oznámení příchodu Tekkenu pro Android si musíme promluvit ještě dnes. pouliční rváčje pravděpodobně jedna z nejpopulárnějších bojových her na světě. Od dnešního dne si můžete jednu z jejích dodávek stáhnout na adrese: Jakýkoli mobilní telefon s Androidem jednoduše. O Street Fighter IV Champion Editionje hra, která má veškerou podstatu arkádových her minulosti, ne proto, že grafika je nejlepší. Nebudete moci hrát s klasickými tlačítky arkádových automatů, ale budete moci hrát. zcela zdarmaSamostatně i online je to jedna z největších výhod této hry.

Mnozí z vás možná tuto hru nikdy nehráli, ale rozhodně ostatní. Tohle je Bojová hra velmi podobná Tekkenumá však delší historii a grafiku z doby před několika desítkami let. Pokud hledáte zábavnou hru, kde si můžete zahrát několik her, nejen mít nejlepší grafický zážitek, důrazně doporučujeme stáhnout si ji. Street Fighter IV Champion Edition.


Ušetřete si s touto nabídkou od Samsung Galaxy J7 2017


Zahrajte si Street Fighter IV nyní na svém mobilním zařízení Android

Jednou z největších inovací v této hře je dotykové ovládání. Můžete právě teď stáhněte si hru zcela zdarma Téměř na všech zařízeních Android budete muset odstranit jiné aplikace nebo nějak uvolnit místo, pokud je to docela těžké a máte nedostatek paměti. I když jsou všechny ovládací prvky hmatatelné a jejich ovládání je trochu komplikované, nakonec je zavěsíte a bude to relativně jednoduché. Zkušenosti se samozřejmě hodně zlepší, pokud hrajeme s gamepadem nebo jeden z těchto retro ovládacích prvků.

Můžeme si vybrat typické postavy a hrát proti samotnému stroji. Ale nejzajímavější na této hře je, že můžete hrát proti lidem z celého světa, zařadit vás do žebříčku a nenudí se pořád bít AI. Jedna z nejdůležitějších inovací této hry a toho, co ji opravdu oživuje.

Ve všech soubojích čelíme jinému hráči a budeme ho muset odložit, jak nejlépe víme. Můžeme ušetřit energii na házení speciální útokyskákat, vyhýbat se a dělat všechno, co jsme mohli v původní hře.

Milovali jsme pár minut, které jsme hráli, a je to nepochybně hra, kterou doporučujeme všem. Můžete hrát zdarma, ale za hraní v režimech pro více hráčů budete muset zaplatit neuvěřitelných 5,49 eur.


Firmware Xiaomi Mi7 odhaluje důležité detaily jeho obrazovky


Street Fighter IV Champion Edition Street Fighter IV Champion Edition