Notch - Pop-Up kamera - yerleşik ekran

Zářez, vyskakovací kamera a integrovaný displej: Který je nejlepší…

Notch - vyskakovací kamera - vestavěný displej

Telefony se v posledních letech hodně zlepšily smartphony nové generace Chcete se zaměřit na umístění nekonečné obrazovky. Výrobci se vždy snažili, aby měli větší obrazovku, která vylepšuje design terminálů.

To je místo, kde se rodí zářezové, vyskakovací a zobrazovací kamery. Letos mnoho uživatelů diskutovalo o jaká by byla nejlepší volba pro telefon. Proto vysvětlíme výhody a nevýhody každé z těchto funkcí.

Zářez

zářezový obdélník

Zářez může být pro mnoho lidí nepříjemný, většina uživatelů na to není zvyklá. Jeden kapka vody zářezje menší než obvykle. V současné době se nejčastěji používají ke zlepšení designu.

kapka vody zářez

Na druhé straně je zářez vždy na pohodlném místě, Pořizujte krásné fotografie. Velkým zářezem může být také duální fotoaparát.

Špatná věc obvykle skrýt oznámení na některých mobilních telefonech nebo také brání jejich normálnímu provozu.

Fotoaparát na obrazovce

fotoaparát na obrazovce

Nyní budeme hovořit o kamerách na obrazovce, což je funkce, kterou jsme na MWC 2019 viděli hodně. Pravdou je, že je to mnohem pohodlnější než zářez, protože nezabírá mnoho místa na obrazovce.

duální fotoaparát integrovaný do obrazovky

Je vždy připraven být součástí obrazovky a můžeme si snadno zvyknout, pokud máme dobrou tapetu. Zvláště Žádné problémy se zářezy. Pokud je větší, může mít duální fotoaparáty.

Ale, Oznamovací LED zmizí Ve většině mobilních telefonů toho nyní hodně používáme. Někdy to na některých tapetách vypadá ošklivě.

Vyskakovací kamera

otevřete kameru 2

Zatímco vyskakovací kamera není dobře známá, několik značek ji začíná implementovat. vylepšujte své designy. Nahoře je malý kousek obsahující přední fotoaparát, aby bylo možné fotografovat.

otevřít fotoaparát

Díky této kameře nekonečná obrazovka bez jakýchkoli prostojů. Je také důležité říci, že objektiv je obecně mnohem čistší než vrubová kamera a je integrován do obrazovky.

Špatná věc je, že není připravená, musíme ji nejprve odstranit, než budeme moci pořizovat selfie. Jistě Problémy při používání odemknutí obličejem. Dokonce i toto odstranění může způsobit velké opotřebení vyskakovací kamery.

Který z nich je podle vás lepší?