Závodní hry Forza přicházejí na Android: Forza Street jako první

Na trhu závodní hry Existuje několik společností, které velmi dobře vědí, jak dělat věci. Jeden z nich Microsoft s legendou Forza. Má několik vysoce kvalitních dodávek pro konzoly a PC. Dnes máme velmi dobré zprávy pro všechny uživatele, kteří milují tyto závodní hry. Forza již brzy na Androidu. Začne hrou s názvem Ulice Forza Již je k dispozici pro počítače se systémem Windows 10, jedná se o první Forza, která vstoupila na mobilní platformy, takže se očekává, že si získá široké přijetí. Závodní hry se uživatelům líbí a Google Play to odráží.

V našem operačním systému máme velmi dobré závodní hry, Forza proto musí důvěřovat kvalitě a nabízet něco jiného. Tato hra je již k dispozici všem a lze ji hrát ve Windows 10, takže si ji může stáhnout každý uživatel, který si ji chce vyzkoušet zdarma. Samozřejmě si budeme muset počkat, až se to přehraje na dotykové obrazovce.

Forza Street bude brzy k dispozici zdarma na Google Play

Ano, Ulice Forza Stažení zdarma na Google Play. Momentálně není k dispozici, ačkoli to bude brzy. Prezentační video není nic k napsání domů a Tato hra je docela podobná Asphaltu. Bude vyvinut pouliční obvody a budou tam všechny druhy aut. Forza má dohody s desítkami výrobců automobilů, takže licencování s touto hrou nebude problém. Můžete hrát téměř s jakýmkoli autem.

Vypadá to na trochu realističtější hru než AsphaltNo, neviděli jsme šplouchání ani piruety. Ano, klasické nitro bude k dispozici, aby získalo více hybnosti a získalo několik metrů. Je příliš brzy na to mluvit o herních režimech nebo výkonu, který nabídne. Zařízení Android. Vypadá to jako silná hra, takže ne všechny mobilní telefony ji budou moci provozovat v té nejlepší kvalitě.

Ačkoli je hra zdarma, v aplikaci budou platby. Něco úplně normálního, co vidíme téměř ve všech hrách tohoto žánru na Google Play. Všechno ukazuje, že skutečné peníze lze použít k nákupu balíků automobilů nebo speciální vylepšení, která nelze získat s měnou ve hře.

Pro tuto ulici Forza není stanoveno žádné přibližné datumProto si budeme muset počkat, až vyjde na Google Play. Nyní, když je k dispozici ve Windows 10, by se nemělo zobrazovat dlouho.