Zaznamenal pokles služby Instagram

Fotografická sociální síť několikrát havarovala od začátku roku. Důvody, které to dělají Zažil náhlý pokles služby Instagramu existuje několik, ale téměř vždy to ovlivní server.

Existuje mnoho uživatelů, kteří navštěvují Twitter, aby zkontrolovali, co se děje na Instagramu. Mají potíže s aktualizací svého zdroje, zveřejněním příspěvku nebo dokonce s registrací.

Jak si změníte heslo na Instagramu?

Protože je to legrační toto rozhodnutí neovlivňuje každého stejněNaopak existují uživatelé, kteří o pádu služby Instagram ani nevědí, ale ostatní si nemohou prohlížet příspěvky ani příběhy.

Existují lidé, kteří věří, že jde o poruchu jejich mobilních telefonů nebo směrovačů, ale ne. Pád Instagramu ovlivňuje celou Evropu v zásadě se očekává, že se vše co nejdříve vrátí do normálu.

Opakující se zpráva v takových případech je: “Něco se pokazilo. Prosím zkuste to znovu”. Pokud jste jedním z těch, kteří trpí pádem Instagramu, doporučujeme počkat, až se služba vrátí.

Pokud chcete nahrát fotografii, zkuste to nejprve na jiné sociální síti, jako je Facebook. A teď, když je Instagram na podzim, pokračujte ve svých příspěvcích jako obvykle.

Nepřehlédnutelné je, že tento pokles ovlivňuje i WhatsApp, Facebook a Messenger, i když trochu. Všimněte si, že 4 aplikace jsou připojeny ke stejné řece, aby se uživily.

Obvykle taková přerušení služby se opraví často krátceVzhledem k tomu, že Instagram je jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí na světě a pokud chce pokračovat v růstu, neměla by být ovlivněna pověst společnosti a co se týče budoucích plánů, které již má s Instagram Direct.

Jako tip, v případě Instagram pro vás nefunguje kvůli poklesu služeb, řekneme vám, abyste vyzkoušeli jiné sociální sítě a po obnovení služby se vrátili zpět na Instagram.

Jak poznám, že Instagram nefunguje?