Zdarma aplikace pro chlazení mobilních telefonů

Jedním z problémů, které mohou ovlivnit výkon zařízení a dokonce ho poškodit, je jeho přehřátí, což se může stát častěji, než si myslíte. Když nechám stranou vnější faktory, které mohou ovlivnit neobvyklé zvýšení teploty, chci se zaměřit na aplikace, které mohou zařízení dlouhodobě přetížit a způsobit tak zaseknutí telefonu. přehřátí s rizikem, které to přináší.

Aplikace, které uvidíte v tomto seznamu, se používají ke skenování a vypínání aplikací, které mobilní telefon přehřívají.

Aplikace pro chlazení vašeho mobilního telefonu

Coolify: Mimořádně užitečná aplikace ve všech směrech, můžete zkontrolovat teplotu zařízení a návrhy na snížení, teplotu, která by měla být atd. Můžeš vidět. Kromě neustálých aktualizací je díky tomu velmi atraktivní. Jedinou špatnou věcí je možná to, že je to angličtina, která nemá možnost změnit jazyk, alespoň prozatím. Získejte příslušnou aplikaci zde.

Cooler – ochlaďte svůj telefonV tomto případě je docela užitečné, když najdeme aplikaci v našem jazyce, která vám umožní sledovat teplotu mobilního telefonu v reálném čase. Kromě poskytnutí seznamu aplikací, které mohou pomoci zvýšit teplotu zařízení, umožňuje vypnout všechny aplikace nebo aplikace, které považujete za vhodné pro chlazení, a také může zabránit přehřátí provedením určitých úprav. Aplikaci lze stáhnout zde.

Automatický procesor CPU Cooler Master: Další anglická aplikace, která skvěle funguje pro udržování teploty mobilního zařízení. Je to opravdu užitečné, protože obsahuje velké množství informací, které vám umožní absolutně ovládat vše, co by mohlo ovlivnit teplotu zařízení. Můžete vidět spotřebu paměti RAM, aplikace, díky nimž mobilní telefon pracuje více, a proto se přehřívá, můžete rychle ochladit zařízení zavřením nejnáročnějších aplikací a pokud si jej chcete stáhnout pro testování, můžete to udělat zde.

Cool Master – studené zařízení: Je to mimořádně užitečná aplikace, která funguje skvěle, možná jedinou špatnou věcí pro nás je, že není španělská, takže bych doporučil druhou na tomto seznamu, pokud nerozumíte anglicky. V každém případě má tato aplikace prohlížeč k vyhledání aplikací, které ovlivňují vytápění zařízení.