Zde je 10 nejlepších her pro Android, které můžete hrát…

Nejlepší hry pro Android s ovladačem

Většina milovníků mobilních her raději používá své ovladače, aby si užila své oblíbené hry. Pokud je to váš případ, bude vás tento příspěvek zajímat. Zde najdete 10 nejlepších her pro Android, které lze hrát s ovladačem. Čtěte dále a dozvíte se více.

Světové turné Horizon Chase pro milovníky rychlosti

Horizon Chase je hra ve stylu retro připomínající klasickou arkádovou závodní hru Pole Position z 80. let. Díky světlé a barevné retro grafice na více než 70 tratích pokrývajících 32 městzábava je zaručena. V každém závodě musíte bojovat a bojovat s 19 dalšími účastníky, abyste skončili jako první. Tato hra nabízí podporu řadičů a je zdarma ke stažení.

Modern Combat 5 Blackout, senzační hra

I po roce vydání je Modern Combat 5 Blackout stále jednou z nejlepších stříleček z pohledu první osoby dostupných pro Android. S ohromující grafikou a možnostmi pro hraní sólové nebo online kampaněPoužitím vhodného ovladače můžete získat výhodu nad svými protivníky. Tato hra je velmi podobná Call of Duty: Modern Warfare, takže pokud jste fanouškem této série a hledáte alternativu, je to nepochybně nejlepší volba.

Zombie přicházejí na váš mobil s Unkilled

Unkilled je další vysoce leštěná střílečka z pohledu první osoby, která je plně kompatibilní s bezdrátovými ovladači. Nabízí více než 150 misí v režimu kampaně pro jednoho hráče a spoustu online režimů pro více hráčů. Během hraní online si můžete vybrat preferovanou třídu postav a poté vylepšit své dovednosti a zbraňové vybavení. Použití ovladače by vám mělo poskytnout jasnou výhodu nad zombie a vašimi online protivníky.

Just One, velmi speciální hra

Only One je hra s velmi jednoduchým předpokladem: stojíte na vrcholu sloupu s magickým mečem a bojujete proti velkým skupinám nepřátel. Grafika je vkusně retro a obtížnost se postupem času postupně zvyšuje. Nejlepší ze všeho je, že můžete svůj ovladač připojit přes Bluetooth pro přesnější ovládání. Je to bezplatná hra, ale přichází s nákupy v aplikaci.

Pokud jste retro milenci, Pew Pew je pro vás

Při zachování retro motivu je Pew Pew klasicky vypadající univerzální střílečka shora dolů, která je další skvělou volbou pro hraní s ovladačem. Existuje pět jedinečných herních režimů: Pandemonium, Assault, Chromatic Conflict, Dodge a Asteroids. Tento titul hraje dost dobře s ovládacími prvky dotykové obrazovky. Ale hraní se dvěma prsty je velkým rozdílem pro: taková hra, která vyžaduje přesné ovládání vyhněte se a zničte obrovské množství nepřátel, kterým musíte čelit.

Crossy Road, další skvělá zábava

Crossy Road je jednou z nejpopulárnějších mobilních her vůbec a samozřejmě má podporu řadičů. Tento název je v zásadě Mobilní herní verze populárního Froggeru. V takovém případě však posunete kuře vpřed přes silnice, potoky a další překážky, přičemž se vyhnete nárazu do aut nebo pádu do vody. Je to jednoduchá hra se zábavnou grafikou a snadným ovládáním a navíc je zdarma s nákupy v aplikaci.

Křížová cesta

Pokud hledáte něco nového, Oddmar vás bude milovat

Oddmar je nová boční rolovací plošinovka s příběhem příběhu, krásnou grafikou a poměrně jednoduchou mechanikou. S různými power-upy a offline podporou po prvním stažení hrajete jako nechvalně známý Viking, který si chce znovu získat svoji čest ve 24 úrovních. Měli byste vědět, že první úrovně jsou zdarma, ale budete muset zaplatit, pokud chcete dokončit zbytek, ale bezpochyby stojí za vyzkoušení.

S BombSquad můžete hrát se svými přáteli

Hry jsou vždy zábavnější s přáteli a BombSquad je sbírka akčních mini her s mnoha možnostmi. Můžete si vybrat z osmi různých herních režimů se zábavnou a kreslenou grafikou. Řadiče jsou s hrou kompatibilní, ale vy a vaši přátelé si můžete stáhnout aplikaci BombSquad Remote a ovládat postavy pomocí svých telefonů. Je také kompatibilní s Android TV a zcela zdarma.

BombSquad

Nepřestávejte zkoušet Stickman Skate Battle

Stickman Skate Battle je vynikající skateboardová hra s držákem ovladače. Zde čelíte dalším soupeřům v různých herních režimech, abyste získali co nejvíce bodů nebo udělali nejlepší triky. Dále, K dispozici je tréninkový režim, denní a týdenní turnaje a funguje bez připojení k internetu. Má také podporu pro Android TV a Nvidia Shield. Pokud jste fanouškem skateboardu, nemůžete přestat hrát tuto hru na mobilním telefonu.

Grand Theft Auto: San Andreas, protože ne všechno je zdarma

Grand Theft Auto: San Andreas představuje vrchol fantastické franšízy Rockstar, která byla v době vydání v roce 2004 absolutním mistrovským dílem. Byl vydán o více než 10 let později v obchodě Google Play a je jednou z nejlepších her. hraní s ovladačem. Takže jen 6,99 eur Můžete znovu prožít všechna dobrodružství CJ a úžasnou rodinu Grove Street Při vytváření chaosu v ulicích San Andreas.

A pro tebe, Jaká je nejlepší hra pro Android s ovladačem?