Zde je 5 nejlepších her pro Android TV

Android TV přišla s revolucí ve způsobu, jakým sledujete televizi, a od jejího spuštění se aplikace a hry dostupné pro tuto platformu zlepšily. Z tohoto důvodu bychom vám rádi představili tento článek, jak jsme to udělali v praxi tohoto období. Top 5 her pro Android TV. Samozřejmě mějte na paměti, že k hraní budete potřebovat ovladač nebo alespoň dálkový ovladač. Začněme!

Crossy Road, připomínající klasiku z minulosti

Crossy Road je jednou z nejpopulárnějších arkádových her pro mobilní zařízení a také jednou z nejlepších her pro Android TV. V podstatě Toto je Froggerova verze této generace. Mechanika je velmi jednoduchá: seskakujete ze silnic, potoků a dalších míst a vyhýbáte se překážkám. Ztratíte, když narazíte na provoz, spadnete do vody, budete jezdit nebo něco podobného.

Tato hra má místní a online režimy pro více hráčůJe také dostatečně jednoduchý, takže vaše děti mohou bez problémů hrát. Jedná se však pouze o arkádovou hru, takže nečekejte nic víc. Stahování je zcela zdarma, takže nebudete mít výmluvy, abyste to nevyzkoušeli.

Křížová cesta

Pokud máte rádi retro závody, pak je Horizon Chase pro vás

Horizon Chase je retro závodní hra a jedna z nejlepších a nejzábavnějších her pro Android TV. Najdete Více než 100 tratí se spoustou aut, různé turnaje a spousta obsahu k hraní. Budete mít retro závody od začátku do konce, ale tento titul je na vysoké úrovni a jeho vývojáři vyleštili každý detail.

Cítíte se jako hrát starou závodní hru pro Nintendo 64 ale s lepší grafikou a intuitivnějším ovládáním. Aktualizace režimu World Tour také přidala devět skladeb a dvě nové karty, stejně jako další další funkce ke sběru.

Čelte nejděsivějším zombie v Unkilled

Unkilled patří mezi nejlepší FPS hry vydané v posledních letech. Toto je střílečka a zombie, To znamená, že budete často plnit mise, kam musíte jít a zničit nějaké příšery. Je zde spousta padouchů, bossů zombie a stovky úrovní.

Od aktualizací v roce 2016 byla přidána online podpora pro více hráčů, abyste se mohli spojit a hrát s ostatními hráči. Grafika v tomto titulu je vynikající a určitě vás zaujme od samého začátku. Je to nepochybně jedna z nejlepších možností přehrávání z vašeho televizoru pomocí Android TV.

NBA Jam, pro fanoušky basketbalu

Jam NBA

NBA Jam je klasická arkádová basketbalová hra, která byla poprvé vydána v 90. letech. Tato hra vám umožňuje hrát dva proti dvěma. Chcete-li zvýšit své statistiky ve hře, budete muset střílet koše, nutit své protivníky a pokud máte štěstí, zapálit svou postavu tím, že střílíte tři koše za sebou.

Tato hra obsahuje místní i online režim pro více hráčů i kampaň pro jednoho hráče. Je to jedna z nejlepších sportovních her pro Android a samozřejmě funguje velmi dobře na Android TV. Za stažení této hry budete muset zaplatit 4,99 EUR, ale rozhodně nebudete litovat, že jste si ji zaplatili.

NBA JAM od EA SPORTS ™

PBA Bowling Challenge, další skvělá volba

PBA Bowling Challenge je jednou z mála bowlingových her vhodných pro mobilní zařízení a má také podporu Android TV. Představuje hru Nadprůměrná grafika, jednoduché ovládání a tři herní režimy– Režim pro více hráčů, režim kariéry a režim rychlé hry, výsledkové tabulky a mnoho dalšího.

Navíc díky svým turnajům a speciálním událostem je ideální hrou pro sdílení s rodinou. A nakonec tohle Kdo nemá rád bowling?

Bowlingová výzva PBA

A pro tebe, Jaká je nejlepší hra pro Android TV?