Zde je 5 nejlepších triků, jak být nejlepší …

Minecraft Earth Cheaty

Minecraft Earth je nyní realitou! Máte pravdu, nyní si můžete zahrát novou hru s rozšířenou realitou, která slibuje konkurenci Pokémon Go a dalším žánrovým hrám. Zde se můžete bavit stavěním toho, co chcete použít slavné pixelované bloky, díky nimž je tato franšíza slavná.

Pokud jste fanouškem této populární hry, máme pro vás dobrou zprávu. A tento článek vám dáme 5 nesporných tipů, jak se stát odborníkem na Minecraft Earth. Pokračujte v čtení a objevte vše, co potřebujete vědět.

Pozvěte své přátele, aby pracovali na vašich stavebních deskách

Minecraft stavební desky

Možná postavit talíře, Nejlepší a nejnovější funkce Minecraft Earth. Pokaždé, když projdete 5 úrovní, dostanete novou destičku kompatibilní s konkrétním biomem. Na těchto deskách můžete s prvky ve svém inventáři vytvořit cokoli chcete.

Stavební desky jsou způsob, jak sdílet svou kreativitu se světem. I když vaši stavební desku může navštívit kdokoli, nemusíte se bát, protože jediný způsob, jak to může změnit kamarád nebo kdokoli jiný, je pozvat ho, aby se připojil.

Sbírejte předměty pro svůj inventář

Dotykové prvky jsou malé skupiny bloků, truhly nebo herních předmětů. Vyberte objekty, předměty a tvory z vesmíru Minecraftu. To je také jeden ze způsobů, jak získat zkušenostní body.

Na cestě je mnoho dotyků, takže prozkoumat a těžit z Je to nejlepší způsob, jak vyplnit svůj inventář. Pamatujte, že váš inventář je bezedný a můžete si uložit, co chcete.

Experimentujte vytvořením vlastních článků

Jakmile nasbíráte několik položek a zdrojů, může být čas vytvořit si vlastní položky. Samozřejmě byste měli vědět, že budete muset sbírat vzácné předměty, abyste vytvořili ty nejpropracovanější výtvory, takže nezapomeňte prozkoumat co nejvíce. Sekce sestavení umožňuje provádět například tyto akce: zbraně, nástroje a další stavební materiály.

Existuje však také slévárenská sekce, která vám umožní používat palivo k vytváření dalších položek. Nejlepším řešením je vytvořit lávovou věž, která pro vás bude nevyčerpatelným zdrojem paliva.

Nezapomeňte se podívat na výzvy

Prvky Země Minecraftu

Určitě budete chtít procházet vaším úkolem, abyste získali XP a postup na vyšší úroveň. herní výzvy. Tyto výzvy vám poskytnou různé úkoly, jako je stavění, kladení bloků, zkoumání a sbírání předmětů.

Nezapomeňte se podívat na denní, týdenní, profesionální a soutěžní výzvy, abyste viděli všechny příležitosti, které musíte vyhrát. zkušenostní body nebo jiné předměty.

Nezapomeňte na rubíny

Rubíny jsou oficiální měnou hry a nejlepší způsob, jak je získat, je jednoduše hrát hru. Během cestování po světě a sběru předmětů v pravidelných intervalech Dostanete odměny ve formě rubínů.

Tyto rubíny můžete použít k nákupu stavebních desek s různou estetikou a vlastnostmi. Můžete si také koupit rubíny za skutečné peníze, ale nechceme, abyste utratili příliš mnoho.

Co o tobě, Znáte nějaké další podvody pro hraní Minecraft Earth?