Zde jsou 3 nejlepší emulátory PSP pro Android

Sony PSP je jednou z nejstarších přenosných video konzolí v historii. Má spoustu her a stejně jako jiné konzoly, jako je Nintendo DS, změnilo dětství mnoha lidí po celém světě. Nyní můžete hrát hry PSP na svém mobilním telefonu nebo tabletu. Bez dalších okolků, tady jsou Nejlepší 3 emulátory PSP pro Android

PPSSPP, nejlepší emulátor PSP pro Android

PPSSPP je zdaleka nejlepší emulátory PSP pro Android. A ze všech emulátorů pro tuto konzolu nejvíce snadné použití a nejlepší kompatibilita a výkon. Aplikace dostává časté aktualizace, které vám pomohou zlepšit váš herní zážitek.

Stahování je zcela zdarma, má však placenou verzi, která odstraňuje reklamy. Nepochybně je to vaše nejlepší volba, jak si na mobilním zařízení Android užít ty nejlepší hry PSP.

PPSSPP - emulátor PSP

RetroArch, nejvíce nostalgický

RetroArch je jedním z nejkompletnějších emulátorů PSP. A to je ve skutečnosti Může napodobovat širokou škálu herních systémů. Tato aplikace používá systém Libretro ke spouštění pluginů, které fungují jako emulátory. Můžete tedy emulovat téměř cokoli od SNES po PSP, pokud máte požadovaný plugin.

Emulátor funguje docela dobře, ale stejně jako většina aplikací svého druhu má některé problémy s kompatibilitou. ale Většina her PSP může běžet hladce. Vaše křivka učení může být trochu pomalá, protože systém je poměrně složitý. I přesto je dobré to vyzkoušet, protože je to zcela zdarma a také jako open source.

RetroArch

Nejnovější na seznamu je PSPlay

PSPlay je jedním z nejnovějších emulátorů PSP pro Android. Má mnoho běžných funkcí, včetně: možnost ukládání a načítání, podpora řadičů a hraní online. Vzhledem k tomu, že jste noví, může u některých her dojít k problémům se zpožděním v obrazech nebo zvuku.

I tak se jedná o nadprůměrný emulátor a nejlepší, je zcela zdarma a neexistují žádné nákupy v aplikaci. Nebudete se však moci zbavit reklam, i když to nebude příliš otravné. Tento emulátor je také založen na projektu PPSSPP open source.

A pro tebe, Jaký je nejlepší emulátor PSP pro Android?