Zelda pro Android bude podle WSJ realitou

Zelda Android

Pokud nám na Androidu chybí jedna věc, je to pohled na hry ekvivalentní těm z konzoly, nebo dokonce hry, které s některými sdílejí stejnou platformu. Pokud jde o sílu smartphonů, není žádným tajemstvím, že konzole Nintendo s největší pravděpodobností přesunou své hry na Android, zejména poté, co to uvidí. Nintendo Switch používá Nvidia Tegra X1, například procesor, který najdeme v tabletu. Dnes tyto předpoklady zesilují, jak ujišťuje Wall Street Journal. Zelda pro Android bude od společnosti Nintendo realitou.


Funkce Meizu Pro 7 mohou být lepší, než se očekávalo


I když na Androidu najdeme mnoho her, které jsou skvělé, uživatelé, kteří rádi hrají, chtějí klasické postavy, aniž by se museli uchýlit k emulátorům. Nintendo nám již přineslo Super Mario, ale nebylo to to, co jsme očekávali, a zanechalo nám hořkosladkou chuť. Pokud ale Nintendo konečně spustí hru Zelda pro Android, jsme si jisti, že to bude dobrodružství, hra, která uspěje, jak jsme našli na těchto dalších platformách.

Chceme Zeldu pro Android a teď ji chceme

Podle WSJ (Wall Street Journal), Nintendo připravovalo svoji další hru pro mobilní platformyNe více nebo méně než Zelda. Nemůžeme se dočkat, až nás přinese Nintendo Divoký dech Už jsme viděli, jak na naši platformu vydali hry, které lze ovládat pouze pomocí dotykového panelu. Fantomové přesýpací hodinyObě hlavičky pro NDS. Není proto nerozumné, aby uvolnili kapotu, kterou lze ovládat stejným způsobem.

Divoký Zelda dech

Podívejte se ale na to, co je vidět na panoramatu Androidu, pokud můžeme mít velmi kompletní videohry dobře ovládané z obrazovky, Jak vidíme v Oceanhornu, hře velmi inspirované Zeldou A i když nebudeme popírat, že používání gamepadu zlepšuje hratelnost takových her, můžeme jej hrát úplně pomocí integrovaných ovládacích prvků.

Z toho, co můžeme číst, Videohra Zelda pro Android bude vydána přibližně v březnu příští rok, 2018, takže stále musíme dlouho čekat, abychom zjistili, zda se tato hra stala realitou a čím nás Nintendo překvapilo od doby, kdy uvedlo hru tak milovanou hráči. Stejně jako Zelda a schopnost hrát se svými smartphony, ať jsou kdekoli, by to mohlo být dokonalé rozhodnutí.

Přes | Wall Street Journal


Netflix pro Android obchází rootované uživatele