Žiji Y7, to jsou vlastnosti a cena

Další z mobilních telefonů vydaných slavnou asijskou společností Vivo letos v červenci Živě Y7. Nedávno jsme ukázali některé terminály této značky, například ekonomické. Bydlím y90 nebo Žiji Z1 Pro. Dozvíme se podrobnosti o tomto terminálu střední třídy, který pravděpodobně odejde do asijských zemí …

Vlastnosti Vivo Y7s

Budeme vědět Funkce Vivo Y7s:

Obrazovka a rozložení

Telefon a 6,38 palcová dotyková obrazovka a jeden Rozlišení Full HD + 2340 x 1080 pixelů. Sluchátko má tenký profil 8,13 mm a barvy prezentace jsou modrá a světle modrá.

Paměť, procesor a operační systém

Máme osmijádrový procesor MediaTek P65. Doprovázejte ho 6 GB RAM a 128 GB interní úložiště. Jak vidíme, paměť je obrovská a velkorysá, ale na mobilním zařízení je také slot pro microSD, který rozšiřuje úložiště až na 256 GB. Přichází do operačního systému, funguje to FunTouch OS 9 založený na Androidu 9 Pie.

Buben

Napájeno nevyjímatelnou baterií, která je mobilní, velká a pohodlná. kapacita: 4500 mAhtakže nebudeme mít problémy s autonomií.

Vivo Y7s má 6 GB RAM a 4500 mAHVivo Y7s má 6 GB RAM a 4500 mAH

Fotoaparáty

Pokud jde o fotoaparáty, mobilní zařízení je a Trojitý hlavní fotoaparát s 16 MP senzory (s clonou objektivu f1.78) + 8 MP (120 stupňů širokoúhlý s clonou f2.2) + 5 MP (s clonou f2.4). Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří automatické ostření PDAF; sériové snímání nebo sériové snímání, digitální zoom, HDR, nastavení ISO, panoramatické fotografie, scénický režim, časovač, dotykové ostření a vyvážení bílé. Pokud jde o přední kameru, je zde jedinečný senzor. 16 MP pro selfie.

Spojení

Spojení je kompletní a skládá se z několika moderních prvků. Máme Wifi, GPS a Bluetooth v5.0. Dual SIM – Má slot pro Nano SIM. Mezi senzory patří akcelerometr, senzor okolního světla, kompas, magnetometr, gyroskop a blízkost. To je kromě senzoru otisků prstů pro odemknutí zařízení.

Cena Vivo Y7s

JE Cena Vivo Y7s Asi 240 eur na změnu.

Výsledky a názory na Vivo Y7s

Živě Y7 Je to vynikající mobilní zařízení střední třídy se všemi jeho funkcemi, dobrým hardwarem, velmi velkorysou pamětí, bohatou autonomií a elegantním designem.

Oficiální stránka Naživu Globální.