Získejte Mewtwo, nejsilnějšího Pokémona v Pokémon Masters

Tyto Vánoce vám v Pokémon Masters přinesou něco jedinečného, ​​takže budete lépe připraveni. Giovanni přichází s Mewtwo, aby dobyl celou říši Passio, a je důležité ho zastavit, protože tak můžete zajmout jeho Pokémona. Dnes vám tedy řekneme jak Jak získat Mewtwo na Pokémon Masters.

Všimněte si, že musíte ho porazit a jeho týmKromě splnění několika misí je lepší mít s sebou kompatibilní ty nejlepší Pokémon Masters, jinak byste mohli prohrát.

Co bych měl udělat, abych dostal Mewtwo na Pokémon Masters?

Jak víte, Mewtwo je jedním z nejmocnějších legendárních Pokémonů v celé hře, takže jeho získání nebude snadný úkol, protože Chcete-li odemknout jeho pozici a vyzvat ji, musíte získat 800 speciálních míst..

Pro Chcete-li získat 800 míst, musíte dokončit místa aktivity Jsou v režimu dobrodružství, takže pokud chcete mít ve svém týmu Pokémon Mewtwo, budete muset hrát každý den.

Získání 800 bodů vás tedy nedostane, protože musíte porazit jeho a Giovanniho. Pamatujte, že Mewtwo je vůči zlověstnému typu slabýVyužijte tedy typovou tabulku, abyste ho porazili rychleji.

Pokud se vám podaří porazit Giovanniho a Mewtwo, můžete je získat do svého týmu. Kromě toho máte možnost Posilte své Mewtwo o část z 800 exkluzivních produktů během akce obdržíte:

  • Nové pohyby.
  • Nové talenty.
  • Odemkněte maximální úroveň.
  • Zvyšte svoji úroveň.

Jak získat Mewtwo v Pokemon Masters 3

Pokud také hrajete událost každý den, odměny, které vám budou dány, se ztrojnásobí jednou denně, takže využijte tento prosinec a neztrácejte čas, protože „La sombra maquinadora“ To končí 19. prosince. Garantujeme, že pokud se vám podaří získat Mewtwo z Androidphoria, nikdo vás nebude moci porazit.

Doporučujeme také vyzkoušet 5 nejlepších triků Pokémon Masters. Poslouží vám v boji proti Mewtwovi a Giovannimu. Co si o této události myslíte, koupili jste si již Mewtwo nebo se učíte? Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v komentářích.