Hra

Získejte nejlepší hry pro iOS na Černý pátek 2016

Na Černý pátek nabízí Apple App Store nejen skvělé nabídky aplikací, některé hry jsou také dočasně k dispozici za mnohem nižší cenu než obvykle. Dnes ráno jsme vám ukázali hrst aplikací s výraznými slevami a nyní je čas na hry.

Jak víš, App Store má velký katalog her pro iPhone i iPad. Některé z nich jsou mezi uživateli velmi oblíbené, ale někdy existují tituly, které stojí trochu vysoko.

Sleva hry Černý pátek.

Ale, Díky Black Friday je možné některé z těchto her zakoupit za velmi stručné slevy, které vám neuniknou.. Zde necháme malý seznam některých zlevněných her pro Black Friday 2016.

Užijte si nejlepší hry pro iOS na prodej!

Deus Ex GO

Tahová logická strategická hra, která se bude odehrávat v budoucnosti. Běžná cena Deus Ex GO je 1,99 €, ale nyní s Black Friday ji můžete získat za 0,99 €.

Final Fantasy Tactis: The War of the Lions pro iPad

Milovníci ságy Final Fantasy mají štěstí, protože nyní mohou získat Final Fantasy Tactis: The War of the Lions pro iPhone a iPad po 3,99 EUR za kus. A jeho běžná cena je 15,99 EUR za iPad a 13,99 EUR za iPhone.

Záchranné lano: Krizová linka

Je to úžasná hra, kde musíte klást otázky, abyste zjistili, kdo je zabijákem Jasona Ledera. Normální cena je 2,99 €, ale tento černý pátek ji můžete získat za 1,99 €.

Životní linie: přímka

Další hra Lifeline, kterou si na svém zařízení nemůžete nechat ujít, pokud máte rádi tento typ her. Tentokrát musíte zjistit a rozhodnout se, co dělat v tomto děsivém příběhu, z kterého vám husí kůže. Stejně jako ostatní hry je Lifeline: Flatline obvykle 2,99 EUR a nyní 1,99 EUR.

Simulátor operace

Pokud milujete svět Medicine Surgeon Simulator, budete ho milovat. Je to simulátor, kde se stanete chirurgem. Běžnou cenu můžete získat za 4,99 € a s Black Friday za 1,99 €.

Co si myslíte o těchto nabídkách? Plánujete stáhnout některou z těchto her?

Přes | Jablko

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK