Získejte novou kartu Heal ve výzvě Clash Royale

Clash Royale

Kdysi dávno se v nejslavnější hře Supercell objevila jedna z nejočekávanějších karet a je to už dlouho, co pro Clash Royale nebyla vidět žádná nová kouzla. Mluvíme o léčivé magii, kterou si můžeme užít tento pátek. Samozřejmě, mít to v našich pískových hromadách před kýmkoli jiným, Ve výzvě Clash Royale budete muset získat kartu Léčení.


Jaká je nejlepší legendární karta Clash Royale?


Jako vždy ve hře přicházejí nové karty s vítězným vstupem z rukou různých výzev. V tomto budeme muset překonat obtížnost výběru, abychom mohli využít Cure.V každé bitvě bude mít jeden ze dvou hráčů možnost zvolit, zda se má léčit nebo ne.

Vylepšení můžete získat ve zvolené výzvě Clash Royale

Vylepšení boje Clash Royale

To je výzva, která začíná v pátek 28. a končí v den 1Stejně jako všechny předchozí bude mít až 12 možných vítězství a bude rozdávat různé ceny podle toho, čeho je dosaženo:

  • Pokud můžeme 4 vítězství, vezmeme 2500 zlatých.
  • Pokud můžeme 6 výher, vezmeme 10 léčit karty.
  • Pokud můžeme 8 výher, vezmeme 1 obří hrudník.
  • Pokud můžeme 10 výher, vezmeme 25 000 zlatých.
  • A ano, podařilo se nám to překonat 12 výher částky za výzvy, vezmeme 100 léčit karty.

Kromě toho a jako vždy obdržíme volební urnu, která bude bojovat, bez ohledu na vyhraná vítězství. Tato truhla bude obsahovat 700 zlatých a 10 karet, roste pomalu, když nedokáže triumfovat, Bude obsahovat 11 000 zlatých a 550 karet, pokud přesáhne 12.

Mimochodem, když vyprší první výzva ke vstupu zdarma, můžeme dostat dopis z různých truhly hry jako obvykle. Samozřejmě pouze z Arena Montepuerco, tj. Arena 10. Karta přichází na 3 lektvaryTo umožňuje hrát jak silné paluby, tak rychlé smyčkové paluby, což pomáhá našim jednotkám přežít co nejdéle.

Některé skvělé funkce, které je třeba zahrnout do našich balíčků

Vzhled léčivé karty ve výzvě Clash Royale nám přináší kouzlo, které bychom si měli po dlouhé době užít. Zobrazuje se jako speciální karta s poloměrem 3 a trváním 3 sekundy. a 100 bodů za sekundu zotavení, ano, nejnižší. Čím vyšší jsou léčivé body, tím vyšší.


Nejznámější chyby Clash Royale


Vylepšení boje Clash Royale