Získejte výzvu Noční čarodějnice v Clash Royale

Karta Noční čarodějnice v Clash Royale

V Clash Royale se objevuje nová výzva, která nám nabízí možnost získat jednu z nejočekávanějších karet za poslední měsíce. Před oficiálním spuštěním můžeme získat Dopis od Night Witch ve výzvě Clash Royale Supercell se připravuje na zítřek.


Tipy, jak neztratit připojení Wi-Fi v Clash Royale


Nyní je vše připraveno. Víme o nové výzvě, kterou pro nás zítra připravuje společnost, která vytvořila Clash of Clans. Velmi zajímavá výzva pro hlavní odměnu, kterou nám nabízejí. Tímto způsobem nás Supercell udržuje každý týden neustále ve spojení se svou hrou.

Získejte výzvu Noční čarodějnice v Clash Royale

ráno Pátek 26. května v 9 hodin Nastal čas, kdy má začít výzva Night Witch. Na tuto událost bude vstup zdarma, takže neexistuje žádná výmluva, abyste se nepokusili získat odměny. Ale kromě jackpotu nám samotná Night Witch umožní otevřít kartu dříve.

To znamená, že pokud je čarodějnice během výzvy odemčena, šance na to, že se objeví v hrudi, a tím ji získá, se trvale zvýší. Jinak si budeme muset počkat, až bude Supercell oficiálně spuštěn pro všechny. Když měřič dosáhne nuly za 6 dní.

Data Clash Royale Night Witch

Noční čarodějnice je karta, kterou nám Supercell nabídl před několika měsíci a kterou lze získat, když se dostanete do Arena 8, Frozen Peak. Tato karta je velmi výkonná a vypadá jako Skeleton Witch, ale mírně odlišná. V tomto případě přivolává netopýry jako letectvo, aby zabránil útokům nespočetných nepřátel. Také tito netopýři, kteří jsou čarodějnice na úrovni 1, jsou již na úrovni 9, takže budou od začátku docela silní. Tato čarodějnice bude útočit na blízko svou hůlkouna rozdíl od původní čarodějnice.

Když už mluvíme o výzvě, Můžeme získat různé ceny v závislosti na vítězství, které jsme vyhráli. Po 2 vítězstvích získáme zlatou truhlu. 8 000 zlatých po 4 výhrách. Magická truhla po 6 vítězstvích. S 9 výhrami získáme 25 000 zlatých. A to je vše S 12 výhrami dostaneme kartu Night Witch. Cena, která je podle charakteristik dopisu velmi cenná.

Akční noční čarodějnice

Podle pravidel účasti si můžete vybrat 4 karty pro svůj balíček a 4 karty pro svého soupeře. Mezi nimi bude vždy alespoň jedna Noční čarodějnice ale může se objevit více. Musíte být opatrní, protože se 3 porážkami zůstaneme mimo výzvu a budete muset zaplatit 100 drahokamů, abyste získali přístup. Tak se rozveselte pro všechny.


Kdy dostanu v Clash Royale super magii nebo legendární hruď?