Zítra přijde Bibi na Brawl Stars, ale můžete to zkusit hned

Včera jsme vám řekli o nové bojovnici Brawl Stars Bibi, která se chystá ke hře. Tentokrát Supercell spěchá a aktualizace, kterou jsme zmínili včera, je již ve hře. Nyní, Vidíme Bibi uvnitř Brawl Stars a přestože ji stále nemůžeme získatano, můžeme to dokázat. Nyní také víme všechny podrobnosti, které jsme o tomto novém výtržníkovi nevěděli.

Pokud hrajete Brawl Stars, budete vědět, že minulý měsíc Supercell přidal možnost vyzkoušet si bojovníky a různé skiny, které zatím nemáme. S Bibi by to nebylo jiné a toto Nyní s ním můžeme jít do cvičné jeskyně a otestovat tak všechny herní mechaniky.. Pravda je, že nebudeme mít moc času to otestovat, než to konečně vyjde, a zítra budeme moci mít tuto novou rvačku.

Brawl Stars mění mechaniku s Bibi

Ano, víme, že jsme to řekli s aktualizací, kterou Rosa přišla minulý měsíc, a pravdou je, že jsme se nemýlili. S Bibi by to mohlo být něco podobného a první postavou ve hře je, že kromě hvězd a super schopností má i třetí schopnost. Jak jsme hovořili o včerejšku, když Bibi několik vteřin nezasáhne a má 3 útoky, bude účtována hůl. Když jsme zasáhli plnou tyč naši nepřátelé ustoupí. Jak Bibiho netopýr roste a začíná se točit, budou schopni přijít na to, když připravujeme výstřel.

Ve své supervelmoci ho Bibi nabije 3 zásahy z hokejky (nebo jediným zásahem, který zasáhne tři nepřátele) a vystřelí obří gumbal, který nepřátele poškodí skokem na mapě. První útok ve hře Kromě toho, že má největší rozsah útoku, může několikrát poškodit nepřítele a několik může být hozeno současně, aniž by předchozí koule zmizela. A konečně jeho hvězdná schopnost mu umožňuje běžet o 60% rychleji, pokud je žlutá lišta plně načtena, což kompenzuje její nízkou rychlost úderu (jako u Franka, ale bez zastavení zásahu).

Podle základních statistik Bibi má zdravotní stav 4 200 bodů. Jeho základní útok na sílu 1 odstraní 1300 bodů zdraví a každý zásah vašeho super vygeneruje 1000 nepřátelských bodů zdraví. Nakonec poznamenejte, že je to epický výtržník, a tak sedí po boku Piper, Pam a Franka v této kategorii Brawl Stars.