Hra

Zjistěte analýzu / recenzi Energy Phone Max 3+, funkce, specifikace a cenu

Dnes jsme s vámi chtěli mluvit Energy Phone Max 3+Smartphone od španělské společnosti Energetický systém měli jsme příležitost prozkoumat a pobavit se. Jedná se o terminál určený pro každého, kdo miluje hudbu, protože Energy Sistem chce toto zařízení hýčkat.

Zatímco zvukový aspekt je jedním z nejvíce přehlížených, terminál Energy se dokázal velmi dobře vyrovnat a nabízí nám zařízení s celkem dobrým celkovým povrchem, které si každý, kdo drží tento smartphone, určitě užije.

Energy Phone Max 3+

Ale teď pojďme všechno poznat trochu lépe Telefon Max 3+ od Energy Sistem.

Funkce Energy Phone Max 3+

Vždycky začnu mluvit o obrazovkách, když narazím na analýzu nebo recenzi smartphonu, a v tomto případě uděláme totéž. V tomto smyslu má nový Energy Phone Max 3+ obrazovku typu IPS s úhlopříčkou 5,2 palce. Obrazovka, která nabízí rozlišení 1280 × 720 pixelů. To nám dává hustotu pixelů 267 dpi na palec. Kvalita barev v nich je docela dobrá, zvláště pokud si všimnete některého z negativních aspektů.

Ve fotografické části má Energy Phone Max 3+ fotoaparáty, i když nám nenabízejí sadu megapixelových rozlišení, která by nás porazila, kdyby nám poskytly velmi dobré výsledky. Takže si můžeme užít všechny obrázky, které jsme vytvořili pomocí tohoto terminálu. Hlavní fotoaparát má snímač s rozlišením 13 megapixelů a také duální LED blesk. Na druhou stranu přední fotoaparát dosahuje rozlišení 5 megapixelů.

Energy Phone Max 3+

Zvuková část pochází z integrace některých intraurálních náhlavních souprav Bluetooth do tohoto mobilního telefonu, což nám poskytuje až pět hodin autonomie. A to nám umožňuje vychutnat si hudbu kdekoli bez zbytečného nepořádku v kabelech. Kromě reproduktorů na zařízení je kvalita zvuku nabízená těmito sluchátky docela dobrá. Mimochodem, a protože mluvíme o zvuku, poznamenejte, že tento mobilní telefon má integrované FM rádio; To je něco, co je oceňováno, protože mnoho společností zapomíná, že stále existuje mnoho lidí, kteří rádi poslouchají rádio.

Na napájení tohoto smartphonu najdeme 4 000 mAh baterii. Je to baterie, která vydrží celý den bez mnoha problémů, a pokud se o ni postaráme, můžeme si užít dva dny používání tohoto terminálu bez jakéhokoli dobíjení.

Pokud jde o operační systém, Energy Phone Max 3+ je dodáván s Androidem 7.0 Nougat, který má uživatelské rozhraní, kterého se společnost mírně dotkla, ale bez přidání příliš mnoha nepotřebných programů.

Funkce Energy Phone Max 3+

Pak vám necháme celý seznam Funkce Energy Phone Max 3+:

 • obrazovka: 5,2palcová obrazovka typu IPS s rozlišením 1280 × 720 pixelů a hustotou 267 dpi
 • Procesor: 4jádrový MediaTek ARM Cortex A53 s frekvencí 1,25 GHz. Má GPU Mali-T720MP2.
 • Paměť: 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, rozšiřitelné až na 128 GB pomocí MicroSD
 • OS: Android 7.0
 • Ostatní: Rádio FM
 • Fotoaparát: Hlavní fotoaparát má snímač s rozlišením 13 MP a duálním LED bleskem. Přední kamera má rozlišení 5 MP.
 • Spojení: Bluetooth 4.1, A2DP, LE, WiFi 802.11 b / g / n, USB Micro-USB 2.0, Dual Sim
 • Síťování:
  • 2 G: (GSM) 850/900/1800/1900
  • 3G: (HSDPA) 900/2100
  • 4G: (LTE) 800/900/1800/2100/2600
 • Buben: 4000 mAh
 • Rozměry a hmotnost: 148,7 x 72,4 x 9,1 mm a 161 g

Energy Phone Max 3+

Energy Phone Max 3+

Energetický telefon Max 3+ Cena

Příbuzný Cena Energy Phone Max 3+ Najdeme ho v různých obchodech za cenu kolem 184 eur. To není špatné pro všechno, co nabízí.

Energy Phone Max 3+ Reference

Nový Energy Phone Max 3+ Ten se nám velmi líbil, zejména proto, že víme, jak vyvážit specifikace s omezenou cenou. Tento Phone Max 3+ má skoro vše, co byste od smartphonu mohli požadovat. „Dvojitým klepnutím“ probudíte terminál, dobrou kvalitu videa a zvuku a velmi hmatatelné, a proto nepohodlné uživatelské rozhraní. Kromě dobrých povrchových úprav v jejich materiálech a baterie, která udrží veškerou práci, kterou na ni hodíme, dobře.

Pak vám necháme unboxing video, které jsme vytvořili z tohoto terminálu:

Pokud se chcete o tomto terminálu dozvědět více, měli byste přejít na oficiální webovou stránku.

Zdravím z hloubky bytů.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba