Zjistěte, jak získat spoustu roztočení zdarma na Coin Master

mistr mincí

Coin Master je neformální hra se strategií a štěstím na rozdíl od jiných. Zde budete muset vystřelit klíč do hracího automatu, abyste získali prostředky, které vám umožní postavit krásné město. A tentokrát vám to řekneme Jak získat spoustu otočení zdarma na Coin Master. Velmi snadné!

Chtěli jste být legendárním Vikingem v Coin Master? Pak jste na správném místě.

Na Coin Master tedy můžete získat spoustu roztočení zdarma

Existují způsoby, jak získat bezplatná otočení v Coin Master, kde musíte hacknout hru pomocí některých podezřelých souborů. Nicméně, tyto Mohou přicházet s malwarem nebo trojskými koňmi, které mohou infikovat váš mobilní telefon.. Proto doporučujeme těmto trasám se vyhnout, i když ve hře poskytují zajímavé výhody.

Metoda, kterou vám níže ukážeme, je zcela legální., bez rizika malwaru nebo čehokoli, co by mohlo poškodit váš mobilní telefon. Jakmile jej začnete používat, pochopíte, jak snadné je získat točení zdarma na Coin Master.

S tímto trikem získáte roztočení zdarma na Coin Master

Trik, který uvidíte, může být trochu obtížný, ale výsledky jsou opravdu skvělé. V případě, že nevíš Coin Master vám nabízí odměny ve hře, když pozvete přítele na Facebooku. A to je přesně to, co musíte udělat, abyste získali spoustu otočení zdarma. Jak je toho dosaženo? Doporučuje se vytvořit několik účtů Facebook z jednoho počítače v anonymním režimu prohlížeče.

  • Vytvořte více e-mailových účtů na veřejném serveru nebo e-mailové službě podle vašeho výběru.
  • Poté budete muset použít tyto e-mailové účty. Vytvářejte profily na Facebooku.
  • To vše ze soukromé karty Aby se zabránilo nesouladu mezi vašimi zaměstnanci a novými zaměstnanci.
  • Potvrďte požadavek Facebooku ze svých nových e-mailových účtů.

V tomto okamžiku budete muset Využijte 50 zatočení zdarma, které vám Coin Master dá pokaždé, když pozvete přítele. Začněte tedy pozvánky ze svého původního účtu, abyste s těmito nově vytvořenými účty přijali a vydělali spoustu peněz.

Všiml sis Není to složitý trik, ale nikdo nepopírá, že to může být na obtíž. Je to však jednoduchý a legální způsob, jak získat spoustu otočení zdarma na Coin Master. Co o tobě, Zkusíte to?