Zjistěte, jaké aplikace na svém iPhonu a iPadu nepoužíváte

To se stane každému z nás, zvláště pokud jsme čtenáři iPadizate.. Uvidíte jeden z příspěvků o kompilaci nejlepších aplikací a her a pokusíte se je stáhnout bez prodlení, protože v některých případech je po omezenou dobu zdarma. Po chvíli se divíte, jak byste mohli žít bez některých z těchto aplikací, ale některých jste se ani nedotkli.

Dnes vám to chceme říct Trik, který nám může pomoci rozlišit, které aplikace používáme, a naopak z nich těžko těžittakže je čas od času otíráme, abychom udrželi terminál v optimálním stavu, tekutý a s dostatečným prostorem. Protože nejde o ukládání aplikací do složek, které nebudeme používat.

aplikace pro spotřebu dat ios

Je čas určit, které aplikace jsme opustili, a eliminovat je. K tomu bude stačit povolit automatické aktualizace aplikací v našem příslušném systému iOS. Pokud ještě nemáte, přejděte na: Nastavení > iTunes Store a App Store a povolte tuto možnost.

A to je vše. Kdykoli náš systém aktualizuje různé aplikace tak, jak se objevují, vlevo od názvu se zobrazí modrá tečka, která nás upozorní na jeho nejnovější aktualizaci. Tento bod zmizí, jakmile aplikaci znovu použijeteněco, co se bude plížit, pokud to neotevřeme často.

iPad Pro

Nyní tedy musíte tuto malou modrou tečku hledat na stolních počítačích iPad a iPhone a ve složkách a aplikacích, které jste v nich vytvořili. Pokud jste právě povolili automatickou aktualizaci, poskytněte několikdenní rezerva, abyste byli spolehliví.

Když najdete aplikace, které nepoužíváme, jednoduše je smažte.. Chcete-li to provést, podržte tlačítko, dokud ikony nezačnou tančit a na něm se neobjeví X, X, které musíte stisknout, abyste aplikaci odstranili z terminálu.

Přes | Jablko