Příslušenství

Zjistěte, kde si můžete koupit obal na Moto G 2015 (3. generace) …

Dnes se jeden z nejočekávanějších terminálů posledních měsíců (společně s OnePlus 2) uskutečnil oficiální vydání třetí generace Moto G, což je pochopitelné vzhledem k dobrým výsledkům dosaženým v minulých vydáních.

Pravdou je, že dnes je Moto G, které rozhodně způsobí revoluci na trhu střední třídyProtože zatímco jsme nejprve čekali na terminál, který by se oproti předchozí verzi (Moto G 2014) stěží vylepšil, Motorola nás překvapila zařízením, které stálo jen velmi dobré vlastnosti. 179 eur za verzi s 1 GB RAM a 199 eur za verzi s velikostí až 2 GBa vidět výsledek předchozích verzí bude mít určitě velký úspěch.

Pokud plánujete pořídit si Android střední třídy, který nemusíte v krátké době vyměňovat, je Moto G 2015 (3. generace) jednou z nejlepších možností, kterou si můžete koupit, protože stojí jen 199 eur (zaslouží si více než 20 eur) na zvýšení RAM o 1 GB) na sezónu Budete mít schopný terminál, kde si můžete užít zážitek ze systému Android a aktualizovaný softwareto je vždy výhoda.

Pokud se chystáte koupit tento terminál, budete to muset chránitVzhledem k tomu, že není nic horšího než zasažení vašeho smartphonu a ještě horší s malým využitím, v tomto příspěvku vám řeknu, kde si můžete koupit ochranné kryty pro Moto G 2015 za nejlepší cenu.

Kde mohu získat krytí?

Pravdou je, kupodivu, mnoho online obchodů zaměřených na prodej příslušenství stále nemá kryty akcií pro Moto G 3. generace, i když se začnou prodávat zítra. Naštěstí na Amazonu najdeme téměř cokoli a samozřejmě také kryty pro Moto G 2015.

V katalogu nemáme příliš rozmanitost, protože nové příslušenství se pravděpodobně objeví až o několik dní později, ale už to nacházíme všechny druhy obalů: gel, tvrdý, kůže, styl peněženky atd. vše levnéPokud vezmeme v úvahu jejich služby, je jich docela málo za méně než 5 eur, více než stanovená cena.kryty moto g 2015 (3. generace) 1

Koupit | Pouzdra Moto G 2015 (3. generace) na Amazonu

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba