Zjistěte vše, co Clashvidad musí přinést, Clash Season 6…

Jste připraveni na Clash Royale 6. sezóny? Raději ne, protože Clashvidad dorazil s novými událostmi, novou kartou, třemi novými skiny věže a mnohem více. Takže zůstaň s námi, protože Řekneme vám všechny informace o sezóně 6 Clash Royale.

Pokud jste jedním z těch, kteří stále odmítají platit 5,49 eur za Pass Royale, doporučujeme vám si je přečíst až do konce, protože Clashvidad vás nutí si to rozmyslet. Dir-dir Sezóna 6 přichází s mnoha oceněními to vám pomůže získat všechny karty ve hře.

Co přinese 6. sezóna Clash Royale?

Duch Vánoc vykresluje 6. sezónu hry Clash Royale. Clashvidad přišel s mnoha dárky, aby nás překvapil. Legendární aréna se zcela mění a nyní má podobnost s arénou 8, ale vánoční ozdoby ji zcela obklopují.

Speciální výhledy na věž

Pro začátek je to novinka 6. sezóny: získáte zdarma věžový skinsníh, který vidíte vpravo. Pokud zaplatíte za bitevní pas, můžete odemknout věž, kterou vidíte na znaménku číslo 10 nalevo. Svobodnou věž můžete otevřít na značce 23.

Sledujte také obchod, protože Můžete si koupit vzhled Perníkové věže. Tento vzhled promění věž na vánoční cukroví. Stále však nemluvili o tom, kolik to bude stát a kdy se to začne prodávat.

Warrior Healer: nová karta Clash Royale

Odemkněte Warrior Healer

Ačkoli jsme vám řekli o Warrior Healer, je to, kdy bude k dispozici na Clashvidad. Chcete-li jej odemknout, vše, co musíte udělat Vyhrajte na akci Warrior Healer, 23. – 27. Prosince.

Také pouze pro tento měsíc, když odemknete Warrior Healer bude na stejné úrovni jako věž vašeho krále připraveni uzdravit své vojáky. Něco opravdu důležitého s tím otestovat mnoho balíčků.

Mimořádná událost

Probíhá také mistrovství světa Clash Royale, a ačkoli jsme vám řekli o Fantasy Royale, V Clashvidadu vás odmění gestem zdarma za účast v této fantasy.

Kromě incidentu Warrior Healer, den 23. prosince budete mít speciální událosttakže s tím buďte opatrní.

Změny zůstatku Clashvidad

Změny zůstatku Clashvidad

Konečně máme změny zůstatku, které ovlivní pouze tři karty: Lektvar Golem, trojitý mušketýr a rytíř.

  • Lektvar Golem: Zvyšte rychlost útoku o 1,3 sekundy v každém směru.
  • Trojitý mušketýr: zkracuje čas, kdy se začne pohybovat, ze 3 sekund na 2 sekundy. Rovněž snižují čas, který se objeví v poli, z 0,15 na 0,5 sekundy.
  • gentleman: zvýšit jejich životy o 5%.

Z Androidphoria tomu věříme Stojí za zaplacení 6. sezóny Clash Royale. Za pouhých 5,49 EUR můžete získat všechny odměny, které jste právě viděli, a využít všechny události k povýšení všech svých karet. Pokud jste zkušený hráč nebo nováček, ujišťujeme vás, že z toho budete mít prospěch.