Zlepšete své číselné dovednosti pomocí těchto her pro Android

Nejlepší počet her

Čísla jsou složitá záležitost. Někteří lidé jsou skvělí v budování vztahů a jiní v tom nejsou tak dobří. Existuje však mnoho způsobů, jak uplatnit své číselné dovednosti v praxi, a jedním z nich je udělat to z mobilního telefonu. Proto vám v tomto článku řekneme, jaké jsou. Nejlepší hra s 5 čísly pro Android. Toto nemůžete ztratit.

2048 vyzve vaše dovednosti s maximálním počtem

Existuje mnoho matematických aplikací pro Android, ale nikdy to není tak zábavné jako tento titul. 2048 je zábavná logická hra a jedna z nejpopulárnějších číselných her na mobilu.

Mechanika je jednoduchá, Musíte přesunout figurky a spojit je se stejnými čísly. Hra pokračuje, dokud nemůžete přesunout žádné další figurky nebo dosáhnout čísla 2048. Dodává se také v několika velikostech desky a je ideální pro rodinné hraní.

2048

Vyzkoušejte Matematické hry a vyzkoušejte své dovednosti

Math Games je nepřesvědčivý název pro hru, ale je to jednoduchý a zábavný číselný titul. V podstatě Řešte jednoduché aritmetické otázky pomocí časovače a čím více odpovíte, tím vyšší je vaše skóre.

Ideální pro ty, kteří chtějí z jakéhokoli důvodu zdokonalit své matematické dovednosti. Má také režim pro dva hráče a podporu osmi jazyků.

Matematické hry

Pokud máte rádi klasiku, pak je Sudoku.com pro vás

Sudoku je jedna z nejstarších a nejoblíbenějších číselných her, má mnoho verzí pro mobilní zařízení. Sudoku.com je nejoblíbenější a rozhodně jeden z nejlepších.

Zde musíte vyplnit číselnou mřížku každý sloupec, řádek a podsíť má čísla od jedné do devíti. Hra má také několik variant, ale to je základní předpoklad. Cítíte se schopni vyřešit všechny výzvy? Stáhněte si jej z níže uvedeného odkazu.

Sudoku.com - bezplatná hra sudoku

Změřte své IQ pomocí Math Riddles

Math Riddles je fantastická matematická logická hra. Má elegantní, čisté a jednoduché uživatelské rozhraní se spoustou hádanek, které je třeba vyřešit. Některé z nich jsou poměrně snadné, ale na jiných najdete složité hádanky, díky nimž budete příliš přemýšlet.

Některé z mini her to jsou IQ testy. Je to zábavný způsob, jak strávit několik hodin zdokonalováním svých trikových dovedností, a je to zcela zdarma.

S Toon Math nemá zábava žádná omezení

Toon Math je hybrid mezi hrou s čísly a nekonečným běžcem. Mechanika hry je běžec, kde se vyhýbáte překážkám a běháte po tříproudové silnici.

Jak hra postupuje, obdržíte číslo, které vám bude dáno základní aritmetický problém, který musíte vyřešit přeskakováním překážek v proužku obsahujícím příslušnou odpověď. Je to zábavná, ale čistá hra a velmi přátelská k dětem i dospělým.

Toon Math: Endless Racing & Math Game

Co o tobě, Znáte nějaké další číselné hry pro Android?