Příslušenství

Značka Motorola se vrací

Lenovo se rozhodlo Obnovte název společnosti Motorola jako značku pro mobilní zařízeníbyl dosud Lenovo Moto. To bylo provedeno s cílem snížit přítomnost společnosti Motorola a zvýšit růst značky Lenovo, ale nezdá se, že by se společnost umístila tak, jak má.

Už vidíme, jak starý název přišel s novým logem. Ačkoli je známa dohoda o krátkodobém znovuzavedení názvu společnosti Motorola, v současné době neexistují žádná oficiální prohlášení zástupců společnosti, ale přijměte je znovu, protože firma věří, že si to veřejnost bude pamatovat.

Motorola Moto E v nabídce za méně než 90 eur

Společnost například používá názvy svých nejznámějších modelů Motorola Moto M nebo Motorola Moto G5 pro optimalizaci značky pro trhy po celém světě. Motorola prošla v posledních letech mnoha transformacemi: implementace nových plánů umožnila vývoj reklamních a organizačních strategií, možná by je mohla změna názvu dále posílit.

Obrázek - Značka Motorola se vrací

Doufáme, že s Lenovo probudíte emoce Návrat značky Motorola. V té době přitahovalo pozornost veřejnosti díky velmi populárním mobilním telefonům, jako je Motorola Razr. Lenovo si ponechalo název Moto, což se pro společnost ukázalo jako dobrá marketingová strategie, ale nyní chce lépe využívat svůj název.

Motorola připravuje smartphone za 50 $

Lenovo umožnilo společnosti Motorola růst na trhu smartphonů. Legendární Motorola je opět viditelná, konsolidace této identity může trvat několik let. Důležité je Název společnosti Motorola je zpět a chce tvrději konkurovat na trhu mobilních zařízení. Doufáme, že změna názvu pomůže společnosti pozitivně transformovat značku na trh.

Vypadá změna názvu na Motorola jako dobré rozhodnutí?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK