známá hra Snake byla modernizována s jiným tématem

klasické hry nikdy by se neměli ztratit a na světě je jen velmi málo lidí, kteří to nikdy nezkoušeli. typický had. Mluvíme o legendární hře Nokia, kterou můžete hrát celé hodiny, nejprve černobíle, potom barevně, přičemž se snažíte nesbalit částí těla hada a pokusit se shromáždit všechny tečky. Nyní se vše stalo mnohem modernějším a přátelský had byl dokonce změněn na plně barevný vlak. Mluvíme dnes Vlak Taxi.

Vlak Taxi, Obnova hada, Je to mnohem modernější mobilní hra se stejným tématem, jaké jsme mohli vidět na prvních telefonech Nokia. Nyní byla stažení této aplikace složena a Train Taxi zažívá celosvětový úspěch. Chtěli jsme to vyzkoušet vlastníma rukama, abychom zjistili, jaké jsou pocity. Podívej se!

Nasbírejte maximální počet cestujících bez kolize

Train Taxi je na Google Play již dlouho k dispozici, ale jeho popularita před pár dny explodovala a již patří mezi nejstahovanější aplikace v internetovém obchodě. 5 milionů uživatelů. Mluvíme o poměrně jednoduché hře připomínající legendárního hada, kterého jsme zmínili dříve. Všechno je teď samozřejmě mnohem čistší a interaktivnější.

Cíl hráčů je velmi jednoduchý: nasbírejte co nejvíce cestujících, aniž byste se srazili. Tímto způsobem budete moci postupovat v různých hrách a zároveň vydělávat peníze na odemykání nových vlaků. Klíčem je vždy získat správný kmín a získat maximální počet cestujících na jednu cestu, aby nedošlo ke kolizi s našimi vlastními vozy. Zákazníci se stěhují, takže musíte být opatrní a předvídat jakékoli pohyby, než je bude možné provést.

Postupujícími úrovněmi se cestující stávají stále hojnějšími a tratě se zakřivují, takže je třeba dbát na to, aby nehrozilo. Je třeba poznamenat, že abyste se mohli pohybovat po okruhu, musíte posunout prst ve směru, který považujete za nejlepší. Tímto způsobem bude vlak pokračovat do dalšího bodu bez zastavení a poté bude nutné postup opakovat.

Je důležité si uvědomit, že stahování je zcela zdarma, ale zahrnuje typické. mikroplatby postupovat rychleji ve hře. Celkově Train Taxi je docela zábavná a jednoduchá hra, která se nám příliš nelíbí, chtěli byste ji vyzkoušet?

Vlak Taxi Vlak Taxi