Zobrazit / Obnovit uložené klíče Wifi bez root na mém Androidu

Když vás někdo přijde navštívit k vám domů a požádá vás o heslo vaší WiFi sítě a dáte jej ostatním, podařilo se vám ho najít tam, kde bylo napsáno, a především si ho nepamatujete? V takových případech byste měli vědět, že existuje trik, který můžeme použít k obnovení klíčů WiFi na mobilním telefonu Android, i když není rootovaný.

Jistě při více než jedné příležitosti si uvědomíte hesla, která zadáte při každém připojení k síti. bezdrátový internet, pak je nevidíš, že? To je velmi nepříjemné, protože schopnost vidět to na našem mobilním telefonu v té či oné situaci může být užitečné pro sdílení s přítelem nebo cokoli chceme.

Pravdou je, že jste pravděpodobně viděli mnoho podobných tutoriálů o tomto. ale problém s tím vším je, že vždy chtějí, abychom rootovali počítač.a možná nebudeme mít v úmyslu to dělat. Pokud tedy chcete, aby bylo možné obnovit a zobrazit uložená hesla WiFi pro Android bez rootování, měli byste vědět, že to díky tomuto tutoriálu uděláte za pár sekund.

¿Jak vidím klíče Wifi uložené na mém Androidu?? Možný? YBez kořenů? Nedělejte žádné potíže, protože v tomto článku vás chci naučit přesně, jak zobrazit heslo bez root, což může být pro pár lidí velmi komplikované.

Ve skutečnosti se nás mnoho uživatelů ptá na možnost získání hesla WiFi uloženého v mobilním telefonu Android, aniž by jej museli rootovat, a je to nejen možné, ale také to není komplikované. Ano, Kromě stahování aplikace budete muset postupovat podle některých konkrétních kroků, které vás naučíme To umožňuje tomuto triku skutečně fungovat.

Jak mohu zobrazit heslo Wifi uložené v mobilním telefonu

  • První věcí, kterou byste měli udělat, je přejít do Chromu a otevřít jej.
  • Po otevření musíte do adresního řádku vložit následující IP adresu: 192.168.1.1
  • Mělo by vás požádat o uživatelské jméno a heslo, obvykle se to nikdy nezmění, takže oba by měli být správci. Stručně řečeno, nyní budete mít přístup k tomu, co bude správa vašeho síťového připojení.
  • Nejen na tomto místě Uvidíte heslo wifibudete však moci konfigurovat také různé věci související s vaším připojením, ale doporučuji vám nedotýkat se ničeho pro případ, že to neznáte jen pro případ.
  • Schopnost zobrazit heslo závisí také na modelu nebo značce modemu, který máte, ale obvykle můžete přejít na „Stav systému“ nebo něco podobného a vyhledat „Klíč WPA-PSK“ nebo něco podobného. Možnosti se mohou lišit v závislosti na modemu.

Jak zobrazit klíč Wifi uložený v systému Android

Není to vůbec složité Podívejte se na heslo své vlastní Wi-Fi v systému Androidmůže být užitečné, když si nepamatujete a chcete dát heslo příteli nebo rodinnému příslušníkovi pro připojení k síti, takže nemusíte navigovat z jednoho místa na druhé nebo situaci s papírem s heslem. pokud jej nemůžete najít, budete moci zobrazit heslo pomocí této jednoduché a obzvláště rychlé metody.

Tato metoda funguje nejen pro vaši vlastní Wi-Fi, ale také pro kohokoli, s kým se obecně připojujete v 99% případů. Uživatelské jméno a heslo routeru nebo modemu se nikdy nezmění a ve výchozím nastavení opustí příchozí, takže je efektivní metodou, jak se vyhnout nutnosti rootovat mobilní telefon. Podívejte se na klíč Wi-Fi, který jste uložili do svého mobilního telefonu.

Jak obnovit heslo WiFi v systému Android

První věcí, kterou uděláme, je vyhledat adresu IP, kterou by měl náš router používat podle vzorce jako 192.168.1.1., s uvedením příkladu a poté jej výslovně zadejte do adresního řádku prohlížeče Chrome a stiskněte klávesu Enter. Další věcí bude zadání našeho uživatelského jména a hesla, které si můžeme vyžádat od operátora poskytujícího danou službu.

Jakmile se můžeme přihlásit, další věcí bude prohledat ovládací panel v konfiguraci routeru, jaké je ztracené heslo, jak vidíte, trvá to jen pár minut. Samozřejmě, Nyní můžeme buď zkopírovat své heslo, nebo proč ho neposkytnout hostu, který ho potřebuje?Uvidíme to na naší vlastní obrazovce.

Samozřejmě doporučujeme každému, kdo bude používat tento tutoriál. V žádném případě nesdílejte své uživatelské jméno a heslo s neznámými lidmi. nebo jim důvěřují. Nyní… Existuje několik situací, kdy uživatelé nebudou moci zobrazit heslo ani po předchozím kroku, tak co dělat?

V podstatě si musíte stáhnout WIFI WPS WPA TESTER pro Android, který byl vyvinut speciálně pro tyto situace a bude nainstalován jako ostatní z odkazu na konci příspěvku. Po instalaci a spuštění uvidíme Zobrazí se seznam všech WiFi sítí, které v té době můžeme použít.

V tomto případě systém používá dvě barvy, zelenou, která označuje, že existuje mnoho šancí znát heslo k síti, a červenou pro okamžiky, kdy se nám zdá obtížné k němu skutečně přistupovat. Pokud je signál, který nás zajímá, zelený, klikněte na ně a vyberte možnost automatického připojení PIN.takže získáme několik možností, vybereme ty, které nevyžadují oprávnění root, zařízení automaticky připojíme a nakonec provedeme všechny kroky, které jsme již zmínili, a nastavíme, aby se zobrazilo vaše řečené heslo.

Podařilo se vám pomocí tohoto triku obnovit ztracená hesla WiFi v systému Android?

Stáhněte si WIFI WPS WPA TESTER pro Android