Zombie apokalypsa, řídit to nejlepší a zabít mnoho zombie

photo5859524754543847511

Víme, že se vám nelíbí, že je dnes neděle a zítra pondělí. Během týdne jsem vám nechal několik velmi zajímavých her. Dnes je čas promluvit si o nové každodenní hře a protože víme, že je to těžký týden, jeden vám necháme, abyste mohli vyčistit svou krvavou a zlou sérii. Milujete auta, ale pokud je spojíme se Zombies, určitě mnohem víc.


Huawei Honor 8 začal dostávat Nougat


Dnešní hra kombinuje dvě věci, které opravdu milujete: řízení a zombie. Nesmrtelní jsou vítáni téměř v každé hře, ale mnohem více v Evil Car. Hlavním cílem hry není zabít zombie, ale nakonec to uděláte pro zábavu. Velmi opatrní, protože je to jednoduchá, lehká a bezplatná hra, ideální pro tento nudný trh.

V Evil Car: Zombie Apocalypse budete muset vědět, jak řídit, ale nebude to příliš komplikované s jednoduchými ovládacími prvky, které má. Hlavním cílem hry je cestovat metry. Čím dále, tím lépe. Samozřejmě budete muset projít stovkami zombie, abyste mohli projít touto cestou. Také se často objeví šéf zombie, který nám dá odznak.

photo5859524754543847510

Vůz sám zrychluje, takže musíme řídit směr. Obtíž spočívá ve smyku, který auto dělá pokaždé, když zatáčíme, protože se hodně pohybuje. To je problém, když se údolí, ve kterém jsme, začne vlnit, protože když silně narazíme do zdi, auto exploduje.

Talíře, které sbíráme od šéfů zombie, nám pomohou udržet závod, když se srazíme, takže je důležité je zabít. Nyní si stačí stáhnout hru, uvolnit se a začít klouzat, zatímco zabíjíte stovky zombie v autě. Nezapomeňte, že i když vždycky bolí zapomenout na vaše cíle, je to počet metrů, které jste urazili.

Hra je zdarma, a můžete si jej stáhnout z Google Play z níže uvedeného odkazu.


YouTube odstraní povinné reklamy na více než 30 sekund


Evil Car: Zombie Apocalypse | Google Play