Zprávy na telegramu: tiché chaty, animované emodži, nová nabídka sdílení ...

Zprávy na telegramu: tiché chaty, animované emodži, nová nabídka sdílení …

Telegram je jednou z nejlepších aplikací pro rychlé zasílání zpráv, které dnes máme. Přiznejme si to, podle našeho názoru je to nejlepší, ale WhatsApp má více uživatelů. Telegram každopádně často spouští zajímavé funkce a nejnovější aktualizace obsahuje několik z nich a ty jsou to nejlepší, co v této aplikaci můžeme najít. Tento typ aplikace neslouží pouze k odesílání zpráv, má silný sociální faktor A je velmi důležité zlepšit uživatelské prostředí pro všechny jeho uživatele a nová aktualizace se zaměřuje přesně na to.

Pro ty, kteří Telegram ještě nevyzkoušeli, velmi doporučujeme. Počet možností, funkcí a vylepšení ve srovnání s jinými aplikacemi pro rychlé zasílání zpráv dělají změnu naprosto za to. Navíc jde o více zařízení, takže jej můžeme současně používat na různých zařízeních. V současné době je nová aktualizace k dispozici pouze pro mobilní verzi, na PC se příliš nemění.

Telegram umožňuje odesílat zprávy bez rušení

Představte si, že mluvíte s někým na Telegramu a spí. Najednou mu chcete znovu poslat zprávu, například nápad, ale neudělali byste to, protože se bojíte, že je mobilní telefon hlasitý a to ho probudí. Neboj se, S Telegramem můžete odesílat zprávy, které již nebudou znít ani vibrovat. Chcete-li to provést, jednoduše podržte tlačítko Odeslat a dá nám možnost odeslat tiše.

Telegram byl průkopníkem propagace GIF a samolepek (animovaných a statických) v aplikaci. Nyní vidíme, jak to bude mít animované emodži. Ne, nemluvíme o animovaných emodži jako o srdci WhatsApp, ale o něčem komplikovanějším. Odesílání emodži ❤️ ????? Uvidíme, jak vypadají velké, s animací odkazující na tuto frázi.. Také, když se dotkneme srdce, telefon bude dělat malé vibrace pokaždé, když uvidíme rytmus. Možná hloupý, ale přinejmenším zvědavý.

Nová nabídka sdílení v systému Android

Telegram využil příležitosti ke změně nabídky sdílení v systému Android a nyní je mnohem lepší než dříve. Nyní s velkou mřížkou fotografií našeho telefonu a dole, Možnost importu fotografií z galerie, dokumentů, umístění nebo kontaktů. Změna je zatím čistě estetická, ale došlo k velké změně ve funkčnosti této nové nabídky.

Pokud dlouze stiskneme jednu z fotografií z mřížky, v pravém horním rohu se objeví tlačítko se třemi tečkami. Klepnutím na toto tlačítko získáte možnost odeslat bez komprese.Mnohem pohodlnější způsob, jak zabránit ztrátě kvality našich fotografií při sdílení na Telegramu.

Telegram jmenuje manažery a výrazně vylepšuje videa

Pokud jste administrátorem skupiny telegramů, uvidíte, jak je vedle vašeho jména admin. Nyní nám aplikace umožňuje změnit název zobrazený pro každého ze správců, což je perfektní, pokud se jedná o profesionálněji zaměřenou skupinu nebo značku s jejími uživateli tedy ukazuje umístění každého ze správců skupiny (nebo samozřejmě být hloupý se svými přáteli).

Existují uživatelé, kteří nepřestávají sdílet videa, takže si můžete některá z nich prohlédnout. Od této chvíle můžete kdykoli odeslat video, můžete umístit časové razítko ve formátu „M: SS“, tj. Minuty a sekundy. Poté, co to uděláte, Pokud se osoba dotkne časového razítka, video začne na stejném místěJak vidíme na YouTube. Navigace ve videu také zobrazí malou malou velikost jeho obsahu.

Pomalý chat pro telegram

Při používání Telegramu může být jedním z hlavních důvodů, proč to děláte, pokud jste ve velké skupině nebo komunitě. Problém s tím (například u streamů Twitch) spočívá v tom, že počet zpráv je příliš velký a příliš rychlý na to, aby se dal číst nebo prohlížet. Protože, nyní může administrátor povolit pomalý chat, čímž omezuje, jak často lze posílat zprávy (Od 0 sekund do 1 hodiny). Cílem této funkce je omezit nevyžádanou poštu a méně důležité nebo otravné zprávy, protože každá zpráva má nyní větší význam a vyhne se nepříjemné záplavě některých skupin.

Jak vidíte, Telegram po aktualizaci pokračuje v přidávání zajímavých funkcí. Nejvíc nás mrzí, že právě teď nejsou nejoblíbenější aplikací pro rychlé zasílání zpráv.