ZTE Axon 10 Pro, to jsou vlastnosti a cena

Dnes přinášíme jeden z telefonů sezóny, který nelze ignorovat. Nejvyšší úroveň ZTEVýkonný terminál vybavený fotoaparátem Snapdragon 855, 48 MP a displejem AMOLED: ZTE Axon 10 Proskutečná vlajková loď, která přichází nahradit Axon 9 Pro. Podívejme se, co nám ještě nabízí …

Funkce ZTE Axon 10 Pro

Tyto Funkce ZTE Axon 10 Pro:

Obrazovka a rozložení

Příbuzný Displej ZTE Axon 10 Pro, společnost jedna Panel AMOLED Full HD + S 2340 × 1080 pixely a technologií HDR10široký Úhlopříčka 6,47 palce. tak hustota pixelů je 398 PPI. Jeden Poměr stran 19,5: 9 a malý, skrytý horní zářez je zahrnut. Velmi tenké hrany poměr obrazovky k tělu 90%vynikající hodnota. Krásně navržený telefon je z obou stran pokryt zakřiveným sklem a má na stranách po stranách mírně silnější kovový rám. Zařízení má profil pouhých 7,9 mm a přichází v modré barvě s jednobarevným ztvárněním. A pokud jde o trvanlivost, Ochrana IP68 proti vodě a prachu.

ZTE Axon 10 Pro přichází s 6,47 palcovým AMOLED displejem a v modré barvě.ZTE Axon 10 Pro přichází s 6,47 palcovým AMOLED displejem a v modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

JE Hardware Axon 10 Pro je mnohem silnější Axon 9 Pro. Máme čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 855 Na 2,84 GHz. A paměť 6 GB RAM na dvoukanálové LPDDR4X s 2133 MHz a 128 GB typu UFS 2.1 ROM. Tento typ úložiště je mnohem lepší než typ eMMC a umožňuje ho výkonný procesor. Slot microSD může také nabídnout až 2 TB externí paměti … Působivé. A operační systém Android 9.0 Pie nabízeno prostřednictvím vyhrazeného rozhraní Mi Favor 9.1.

Buben

buben Tohoto mocného terminálu 4 000 mAh a jeho výhody 18W rychlé nabíjeníplus bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

Další bod, kde nové vyniká ZTE na fotografii. tak hlavní fotoaparát trojitý, Silný 48 MP hlavní snímač (f1,7) + 20 MP (125 stupňů širokoúhlý, f2,2) + 8 MP (teleobjektiv, f2,4). V oblasti funkcí má kamera optickou stabilizaci obrazu, 3x optický zoom a 10x technologii digitálního zoomu AI Snapshot (druh automatické detekce scény) a technologii redukce šumu v nočních obrazech. Fotoaparát také končí funkcí rychlého automatického snímání, inteligentní detekcí pohybu (optimalizující kvalitu fotografií pořízených na cestách) a technologií automatického sledování zaostření. Zachyťte se ve videích 4K při 30 fps. Aktualizace by však mohla umožnit fotografování v rozlišení 4K při 60 fps.

Spojení

Máme duální připojení 4G VoLTE, dvoupásmové ac wifi a GPS, AGPS, GLONASS a navigaci Galileo. K dispozici je wifi přístupový bod, přímé wifi a wifi displej, také Bluetooth v5.0. Existuje připojení NFC. K dispozici jsou sloty pro dvě SIM karty a porty USB typu C, ale žádný 3,5mm audio konektor, takže adaptér je dodáván jako příslušenství. Mezi další senzory patří gyroskop, akcelerometr, kompas, blízkost, okolní světlo a hala. Telefon má odemknutí obličejem a snímač otisků prstů. Zvuk mobilního telefonu Stereofonní reproduktory Dolby Atmos a zvuk s vysokým rozlišením (24 bitů / 192 kHz).

ZTE Axon 10 Pro přináší 48 MP trojitý fotoaparátZTE Axon 10 Pro přináší 48 MP trojitý fotoaparát

Cena ZTE Axon 10 Pro

Příbuzný Cena ZTE Axon 10 Proterminál se v současné době prodává za přibližně 600 eur.

Výsledky a názory na ZTE Axon 10 Pro

ZTE Axon 10 Pro Je to vlajková loď s velmi dobrým designem a plná vynikajících funkcí: exteriér, hardware, autonomie, fotoaparáty. To není špatné za prémiovou cenu.

Oficiální stránka ZTE Globální.