ZTE Blade 20, 5 000 mAh baterie a trojitý fotoaparát za 140 $

Už je to dlouho, co jsem ti řekl o čínské společnosti ZTE. Dnes to děláme, protože představila nový smartphone, tento telefon ZTE Blade 20je terminál, který vyžaduje velmi výkonnou baterii a trojité fotoaparáty a bude prodáván za opravdu konkurenceschopnou cenu.

Cena ZTE Blade 20

Možná cena smartphonu ZTE Blade 20Staňte se jedním z nejzajímavějších aspektů terminálu. Zařízení, které se začne prodávat za 140 $, je v současné době k dispozici pro předobjednávku a začne se prodávat 28. října.

Aby se cena kolem 125 eur mohla změnit, jedná se o terminál s velmi výkonnými funkcemi.

ZTE Blade 20ZTE Blade 20

Funkce ZTE Blade 20

Příbuzný Funkce ZTE Blade 20 A i když máme co do činění s takzvaným ekonomickým nástrojem, najdeme několik opravdu zajímavých směrů. Je zajímavé, že dostane 5 000 mAh baterii, která podporuje technologii rychlého nabíjení s 18 watty. Díky této velké kapacitě baterie lze telefon nabíjet až 31 dní, když je terminál v pohotovostním režimu. Ve scénáři skutečného použití dosahuje provozuschopnost dva dny.

ZTE Blade 20ZTE Blade 20

Nový terminál společnosti ZTE Obdržel 6,49 palcový LCD displej s rozlišením 720p s poměrem stran 19,5: 9, v takovém případě jsme našli obrazovku, která zabírala 91,1% plochy předního panelu.

Pokud jde o fotografii, řekněme, že přední fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a v horní části obrazovky má výřez ve tvaru kapky. Pokud jde o hlavní fotoaparát, má obrazové snímače s rozlišením 16, 8 a 2 megapixely. Přední a hlavní kamery podporují režim HDR (Extended Dynamic Range) a asistenci systému AI.

Pokud jde o hardware, toto ZTE Blade 20 Je vybaven jednočipovým procesorem MediaTek Helio P60 se 4 GB RAM a 128 GB flash paměti, kterou lze rozšířit až na 256 GB pomocí paměťové karty typu microSD.

Zdroj: Gizmochina

Zdravím z hloubky bytů.