ZTE Blade A7 přichází s Helio P60 za základní cenu

ZTE Blade A7 Jedná se o mobilní zařízení určené pro nejkonkurenceschopnější segment nejdostupnější střední třídy. A pokud vezmeme v úvahu Helio P60 je motorem týmu, nepochybujeme, že máme co do činění s mobilním zařízením s nejlepším poměrem ceny a výkonu. JE Nokia 5.1 Plus Další z telefonů s Helio P60 a jeho úspěch rezonuje. Ale podívejme se, co dalšího nám ten nový nabízí Čepel A7 z ZTE

Vlastnosti ZTE Blade A7

Podívejme se podrobně Vlastnosti ZTE Blade A7:

Obrazovka a rozložení

Šťastně Obrazovka ZTE Blade A7 Vzhledem k ceně je dobrý v darování. Při mírném překročení má širokou a pohodlnou úhlopříčku. 6 palců a poměr stran 19: 9dlouhý a moderní. My máme Maticový panel TFT LCD s technologií dotykových buněkŘešení HD + 1560 × 720 pixelů. Tohle je hustota pixelů 282 PPIvíce než vhodné hodnoty, které zaručují dobrou úroveň obrazu. Přední zářez je malý, kapka vody a hrany jsou tenké poměr obrazovky k tělu přesahuje 80%.

Mezi další funkce patří 5bodová multitouch technologie a 24bitová barevná hloubka. Terminál má zadní kryt z matného plastu a okraje s lesklým povrchem. Profil je tenký 7,9 milimetru a je dodáván v černé a modré prezentační barvě.

ZTE Blade A7 má atraktivní design a je k dispozici v černé a modré barvěZTE Blade A7 má atraktivní design a je k dispozici v černé a modré barvě

Paměť, procesor a operační systém

Uvnitř je výkonný motor MediaTek střední třídy Helio P60 (MT6771). Jedná se o 12nm 2.0GHz chipset a je doprovázen grafickou kartou MP3 ARM Mali G72 se 3 grafickými jádry na 800MHz. Pro představu o výkonu tohoto modelu ZTEV benchmarku AnTuTu můžeme očekávat minimálně 115 000 bodů … To není vůbec špatné. A Paměť ZTE Blade A7 Dodává se ve dvou verzích: 2GB nebo 3GB jednokanálová RAM typu LPDDR3 s 32GB nebo 64GB ROM typu eMMC. Slot MicroSD nabízí až 256 GB dalšího úložiště. Terminál na straně softwaru, OS Android 9.0 Pie s přizpůsobením Mi Favor 9.0. Dobrý…

Buben

Citace Baterie ZTE Blade A7je neodstranitelného typu a Kapacita 3200 mAh. Nabíjení se provádí přes tradiční port microUSB 2.0 při 5V / 1,5A. Je zřejmé, že nečelíme technologii rychlého nabíjení, ale cena je stále působivá pro veškerý hardware tohoto nového mobilního telefonu.

Fotoaparáty

Kromě fotografie bychom měli Hlavní fotoaparát ZTE Blade A7 počítat s někým 16 MP jediný snímač (s clonou f2.0) a je třeba říci, že některé specifikace jsou opravdu dobré. Máme prvky s umělou inteligencí, které umožňují rozpoznávat scény (krajiny a jiná prostředí) a zesílit barvy ve srovnání s tím, co bylo natočeno. A videa jsou natáčena v 1080p při 30 fps. Nechybí navíc obvyklé funkce jako HDR a automatické ostření. Citace přední kamera je 5 MP pro selfie a stará se o odemknutí obličejem. Tento fotoaparát má také AI kosmetický režim a může natáčet HD video při 30 fps.

Spojení

Přenos dat je 4G LTE s navigací GPS, AGPS a GLONASS, jednopásmové Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a Wi-Fi hotspot. Fyzická připojení mají tradiční port microUSB 2.0 s OTG, 3,5 mm zvukovým konektorem a slotem pro dvě SIM karty. Senzory zahrnují světlo, akcelerometr a blízkost. ZTE Tentokrát vynechá snímač otisků prstů, ale trochu to vynahradí technologií. zámek obličeje.

ZTE Blade A7 je dodáván s Helio P60 a až 64 GB pamětiZTE Blade A7 je dodáván s Helio P60 a až 64 GB paměti

Cena ZTE Blade A7

JE Cena ZTE Blade A7S Helio P60 a jeho nejvýkonnější verzí paměti nepřekračuje 100 eur. To je samo o sobě velmi atraktivní. Máme tedy dvě verze:

  • 2 GB RAM + 32 GB ROM: výměna přibližně 79 EUR.
  • 3 GB RAM + 64 GB ROM: Ekvivalent přibližně 92 eur.

Výsledky a názory na ZTE Blade A7

Nový ZTE Blade A7 Jedná se o zařízení střední třídy s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Toto je vaše značka ZTE Díky tomu, že je tým „ze zásobníku“, je tým nezbytným modelem pro ty, kteří hledají více za nejlepší cenu.

Oficiální stránka ZTE ve Španělsku