Hra

ZUK Z2 Pro, všechny informace

Za OnePlusem několik výrobců nabízených v Číně, aby dosáhli stejného úspěchu pomocí stejného vzorce jako první terminál, aby nabídli slušný operační systém a špičkové funkce za průkopnickou cenu. To je případ Zuka, který nám minulý rok přinesl Zuk Z1 a dnes je jeho druhým terminálem. Zuk Z2 ProNenechá nikoho lhostejným.

JE Zuk Z2 pro V současné době je k dispozici pro rezervaci na oficiálních webových stránkách Zuk v Číně, a přestože zatím není nic známo o jeho mezinárodní verzi, Zuk Z1 může být blíže, než jsme si mysleli, protože již má cenu pod 300 eur. Je třeba poznamenat, že Zuk je jako druhá značka Lenovo ve smyslu Huawei s Honorem.

ZUK Z2 Pro, všechny informaceZUK Z2 Pro, všechny informace

Zuk Z2 Pro přichází ve dvou různých verzích, jak je u některých výrobců v poslední době obvyklé. Jeden se 4 GB RAM a druhý se 6 GB RAM, kromě samotné RAM je jediným rozdílem kapacita interního úložiště. Zbývající specifikace zůstávají v obou verzích beze změny.

ZUK Z2 Pro, všechny informaceZUK Z2 Pro, všechny informace

Funkce Zuk Z2 Pro

Zuk Z2 Pro, stejně jako jeho předchůdce a další modely jiných značek se stejnou filozofií, přichází s nejlepšími funkcemi ve své třídě. Důkazem toho je, že použitým procesorem bude Snapdragon 820, nejvýkonnější a nejmodernější Qualcomm, ale podívejme se na celou sadu funkcí.

  • 5,2 ″ FullHD SuperAMOLED obrazovka, 500 nitů, 2,5 D
  • Procesor Snapdragon 820
  • 4 GB LPDDR4 / 6 GB
  • 64 GB UFS 2,0 / 128 GB
  • Fotoaparát s rozlišením 13 MP a duálním bleskem, f / 1,8 / ISOCELL, OIS, živé fotografie, 4K video, hybridní PDAF
  • 8MP přední fotoaparát, f / 2.0
  • 3100 mAh baterie s funkcí Quick Charge 3.0
  • Snímač srdce, snímač otisků prstů, UV snímač
  • 4G LTE s VoLTE, BT 4.2, USB typu C 3.1
  • Android 6.0 Marshmallow
ZUK Z2 Pro, všechny informaceZUK Z2 Pro, všechny informace

Verze, která je aktuálně v prodeji (doslova v rezervě), je určena pouze pro čínský trh, a proto má vrstvu personalizace podle vkusu těchto částí. Zuk Z2 Pro v této verzi Android 6.0, ale obsahuje ZUI 2.0. Doufáme však, že v této druhé verzi neztratíme jednu z nejdůležitějších atrakcí při sloučení Cyanogenu, prvního terminálu značky. Jinak bychom čelili podobnému kroku, který OnePlus provedl s OnePlus 2, který již není vybaven Cyanogenem ve prospěch Oxygen OS. Uvidíme, jak tento směr skončí.

ZUK Z2 Pro, všechny informaceZUK Z2 Pro, všechny informace

Jedna věc, která vyniká, je kombinace snímače otisků prstů U-Touch 2.0, který mimo jiné nekončí, protože může měřit. ultrafialové paprsky, snímač otisků prstů srdce a hladina kyslíku v krvi.

Dostupnost a cena

JE ZUK Z2 Pro Dodává se v černé a bílé barvě a jeho oficiální cena v Číně je 2699 juanů. Verze 6 GB a 128 GB, změna přibližně 369 EURvelmi velmi konkurenceschopná cena pro nejvýkonnější verzi. Uvidíme, za jakou cenu to udělá, pokud oficiálně přijde do Evropy.

O modelu 4 GB se začne prodávat začátkem května. Bohužel neznáme podrobnosti o mezinárodním modelu ani o tom, kdy si jej můžeme koupit.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba