Zvětšování fotografií nebo obrázků bez ztráty kvality

Právě teď Fotky Je zřejmé, že se jedná o jeden z nejpohyblivějšího obsahu na internetu spolu s videi. Ale fotografie nebo obrázky byly vždy populární.

Mnoho lidí fotografuje, co dělají každý den po celý den. Ostatní, sociální sítě atd. Rozhodne se pořídit selfie k nahrání.

A rozhodně je velkou chybou, že fotografie dnes hrají nesmírně důležitou roli. Instagram a další sociální sítě Zaměřuje se přesně na to.

Problém je v tom, že fotografie, které chceme nahrát, jsou někdy trochu malé.. Možná jsme našli obrázek, který se nám líbí, a chceme ho sdílet se svými přáteli, ale nevypadá dost dobře na to, abychom ho řekli, protože je příliš malý.

Jak zvětšit obrázky bez ztráty kvality

Dobrá věc je, že existují různé programy pro zvětšení fotografií a neztrácení kvality v tomto procesu. Tímto způsobem můžete Zvětšete libovolnou fotografii, o které si myslíte, že je příliš malá, aniž byste ji pixelovalicož naprosto ničí obraz.

Programy, o kterých budeme hovořit, se velmi snadno používají a během několika minut budete moci manipulovat se všemi požadovanými fotografiemi, takže se již nebudete muset touto otázkou zabývat. Fotografie můžete zvětšit bez ztráty kvality.

Tyto programy také nekončí. Protože můžete nahradit jiné fotografie nebo stejné fotografie přidáním různých efektů a získáním velmi pozitivních výsledků. Zvláště pro ty, kteří chtějí nahrávat fotografie do různých sociálních sítí.

Jak zvětšit fotografii bez ztráty kvality. Bez pixelovaných

Dále uvidíme řadu velmi užitečných programů. Některé budou zcela zdarma, jiné bezplatná verze a zaplatit. Abyste je mohli používat, nemusíte být profesionál.

Kdokoli, kdo má nějaký čas se učit, to může udělat, protože křivka učení těchto programů je poměrně jednoduchá.

STOIK Smart Resizer

Rozhraní tohoto programu je poměrně jednoduchéMůžeme říci, že to není vůbec moderní. Program však dělá to, čeho chceme dosáhnout dokonale, a máme řadu nástrojů k dosažení požadovaného výsledku.

S nástroji, které tento program nabízí, budete moci: podrobně vylepšit a optimalizovat styly fotografií kvalita se výrazně zvýší v závislosti na vašem vkusu.

Je to alternativa, kterou je třeba vzít v úvahu, protože nespotřebovává mnoho zdrojů a funguje bezchybně na jakémkoli počítači. Nemoderní rozhraní, jak jsem již řekl, je jednoduché, takže je to pro většinu lidí docela přímočarý program, ale získáte profesionální výsledky.

Editor obrázků zmrzliny

Jak jsme zmínili výše. Některé programy by měly bezplatnou verzi a placenou verzi. To však není překážkou používání Editor obrázků zmrzliny Bezplatná verze nám stačí k úpravám fotografií, jak si přejeme.

Dobrá věc na této aplikaci je, že se velmi snadno používá. Otevřeme aplikaci, načteme dotyčný obrázek, změníme jeho velikost myší a je to. Má také výchozí šablony pro jejich použití na různých sociálních sítích.. Takže mají správnou velikost.

Stručně řečeno, jedná se o aktuální, výkonnou a zajímavou aplikaci, která se velmi snadno používá a dokáže dokonale vyhovět vašim potřebám při zvětšování fotografií a neztrácí na kvalitě.

PhotoZoom Pro

Je kompatibilní se všemi operačními systémy. Je to zcela bezplatný nástroj se spoustou možností, takže nemůžete měnit velikost fotografií, jen aby byly větší a neztratily kvalitu. Můžete však také zlepšit celkovou kvalitu obrazu.

K obrázkům můžete přidat různé efekty a přidat tak originální vzhled.. Změňte několik hodnot a získejte přirozený a neuvěřitelný výsledek. To vše bez ztráty kvality. Naopak můžete dokonce získat kvalitu získáním neuvěřitelných výsledků, aniž byste museli procházet filtry sociálních sítí nebo jiné aplikace.

Fotograf

V tomto případě a svobodný software Dostatečně silný na to, aby zlepšil kvalitu fotografií a zvětšil je, aniž by to nepříznivě ovlivnilo jejich kvalitu.

Pokud jde o jeho rozhraní, nebojte se, protože se při používání programu neztratíte, protože je to docela jednoduché. Otevřete program a poté nahrajte fotografii, kterou chcete nahradit. Vyberte velikost a klikněte na „Start“, je to tak jednoduché Fotograf.

Proces je velmi rychlý a výsledek uvidíte během několika sekund. Skvělý způsob, jak zvětšit fotografie bez ztráty kvality a bez toho, aby si někdo všiml, že byly kdykoli změněny.

Existuje však malé „plus“ pro lidi, kteří mají několik fotografií, které mohou upravit nebo chtít. přidejte do svých fotografií vodoznak a můžete pořídit několik fotografií současně nebo vybrat celou složku, do které budou přidány fotografie, které chcete změnit, a přidat k nim vodoznak nebo je oříznout.

Wondershare Fotophire Focus

Jeden z nejúčinnějších nástrojů, pokud jde o zvětšování fotografií bez ztráty kvality. Aplikace se postará o zvětšení fotografie a přidání pixelů, aby nedošlo ke ztrátě kvality obrazu.

Tím to ale nekončí, protože má širokou škálu nástrojů pro zlepšení celkové kvality fotografie.

Funguje na všech verzích systému Windows. Takže pro to nemáte žádnou výmluvu. Protože je to také zdarma, je třeba něco ocenit.

Wondershare Fotophire Focus dokáže po zvětšení neuvěřitelně uchovat kvalitu fotografiícokoli chcete po pěstování udělat. Nejlepší ze všeho je, že zvětšování fotografií pomocí tohoto programu je extrémně jednoduché.

Webové aplikace pro online úpravy fotografií

Nemusíte však stahovat programy, abyste mohli upravovat fotografie a vyhnout se ztrátě kvality procesu.

Pokud upravujete fotografii často, je nejlepší ji vybrat. k provedení této práce webová aplikace. Tímto způsobem ušetříte čas a nemusíte nic stahovat do počítače.

Jelikož se jedná o webové aplikace, měli bychom dodat, že fungují ve všech operačních systémech. Jedinou nevýhodou je, že některé mohou mít o něco méně možností než výše uvedené programy. Ale pro jednoduché věci bude většina z těchto nástrojů docela užitečná.

iLoveIMG

S provázkem jednoduché a základní nástroje, ale ne pro tento malý výkon. Můžete snadno zvětšit velikost libovolného obrázku bez ztráty kvality. Nejlepší ze všeho je, že to děláte z prohlížeče, aniž byste museli cokoli stahovat.

Je to také možné Převeďte libovolnou fotografii na JPG bez ohledu na její formát Mít pilník, který dosahuje dobré rovnováhy mezi kvalitou a hmotností. Tato aplikace je zdarma, takže nemusíte využívat všechny možnosti, které potřebujete. Nejlepší na tom je, že také nebudete muset řešit žádné reklamy.

ImageEnlarger.com

Vozidlo, které se nám líbilo, když jsme testovali, Zvětšovač obrazu Toto, jak název napovídá, se používá ke zvětšení fotografií a ke ztrátě kvality procesu. Tímto způsobem je skvělá ostrost a nezpůsobuje žádné zkreslení.

Způsob použití této stránky je poměrně jednoduchý. Jakmile soubor zadáte, můžete jej nahrát nebo nahrát pomocí adresy URL. Po nahrání můžete začít upravovat fotografie.

Lze je zvětšit až na 4100 x 4100 pixelů to je důležitý rozměr. Všechny části fotografie můžete přiblížit jednotlivě nebo obecně. Je to tedy velmi užitečný nástroj pro to, čeho chceme dosáhnout.

PicResize

Tento nástroj byste měli zvážit, pokud jde o. zvětšete fotografii bez ztráty kvality během procesu. Můžete přidat jednu nebo více fotografií. Poté musíte určit jeho velikost v pixelech nebo procentech a je to.

Fotografie můžete ukládat ve formátu JPG, PNG nebo GIF podle toho, jak je chcete použít. Má několik dalších možností, ale zaměřuje se hlavně na to, co fotografie zvětšit nebo zmenšit.

Befunky

Je ideální pro ty, kteří si nechtějí komplikovat život a chtějí jen rychlé výsledky a jaké výsledky. Proč? Befunky skvělé získat zvětšenou fotografii bez ztráty kvality procesu.

Nejen, že udržuje dobrou kvalitu jakékoli fotografie, ale také vám poskytuje nástroje pro zvýšení této kvality. Vylepšení všech aspektů pomocí velmi snadno použitelných nástrojů.

Jedinou nevýhodou do určité míry, přijímá pouze soubory ve formátu JPG. Pokud bude fotografie v jiném formátu, budete ji muset převést.

Ponecháme stranou to, co máte spousta filtrů a různých efektů Přidání k fotografii zvětšením.

Raw.pics.io

Zaokrouhlujeme tento kompletní seznam aplikací, abychom mohli zvětšovat obrázky bez obětování kvality pomocí jednoho z nejlepších online nástrojů, které najdete. S tímto můžete Zvětšete fotografii prakticky bez ztráty kvality.

Má moderní rozhraní, které se snadno používá a je především pohodlné. Stejné rozhraní vás navíc povede, abyste se během procesu neztratili.je ideální pro ty, kteří těmto nástrojům moc nerozumí a chtějí jen vidět výsledky.

Můžete převést libovolnou fotografii do formátu JPG bez ohledu na formát, který je přijímán všude. Jedná se o jednoduchý nástroj, který také umožňuje předstírat, že to nestačí. upravit více fotografií najednou ušetřit čas.