Zvuky dosáhly Instagram Direct

Instagram Direct téměř se stala aplikací pro zasílání rychlých zpráv. Vyvinula se z jednoduché fotografické sociální sítě do aplikace, kde se můžete setkat s lidmi a zahájit konverzace, dokonce se spřátelit a najít lásku.

Nyní nás Instagram překvapuje hlasové poznámky. Psaní skončilo, nyní můžeme začít chatovat s kýmkoli, koho chceme hlasové zprávy.

Nabízí Yoigo iPhone X za 1 €? Je to gotcha

Hlasové poznámky jsou nyní v Instagram Direct skutečné

Nedávno jsme vám řekli, že tento den přijde, a přišel téměř bez varování. Pokud chcete také využít zvuků z Instagram DirectPostupujte podle těchto jednoduchých kroků:

  1. Aktualizujte aplikaci na nejnovější verzi.
  2. Otevřete aplikaci a zadejte Direct.
  3. Stisknutím a podržením ikony mikrofonu odešlete zvuk pomocí soukromé zprávy.
  4. Po dokončení zprávy zvedněte prst a zpráva se odešle automaticky.

Po odeslání můžete svou zprávu slyšet. Musíme upozornit hlas Nerespektuje to jako v WhatsApp a Telegramu. To znamená, že zvuk je přehráván přímo přes reproduktor smartphonu, dokud nepřiblížíte ucho k volajícímu sluchátku, a pokud jej detekuje, přehraje tam.

Po těchto hlasových schránkách navíc následuje srovnání hlasů Instagramu s WhatsApp a Telegram. má možnost hands-freetakže nemusíte nahrávat stisknutím tlačítka.

Stejně jako u ostatních příspěvků soukromě zveřejněných na Instagramu lze zvuky mazat.

Na rozdíl od jiných sociálních sítí má hlasové poznámky, Na Instagramu hlasy nelze sdílet. Můžete pouze odesílat, poslouchat a mazat.

Nyní víte, že můžete odeslat Hlasové zprávy v Instagram DirectVše, co musíte udělat, je aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi a postupovat podle pokynů.

„Zaplaťte 400 eur nebo nám pošlete erotické video, na kterém jste“, nový podvod e-mailem

Myslíte si, že sociální síť umožňuje odesílání zvuku? Myslíte si, že Instagram je pro komunikaci s přáteli populárnější než WhatsApp? Máte rádi možnost posílat zvuk přímo?