10 skvělých alternativních her pro Android, o kterých nikdo neví …

obrovské přežití

V Obchodu Play existuje mnoho her, které vynikají, protože každý ví a je opravdu dobrý. Existuje však také široká škála titulů, které jsou opravdovými drahokamy a nedosáhly popularity, kterou si zaslouží. Proto vás představíme 10 alternativních her pro Android, které nejsou tak populární.

10 skvělých, ale ne tak známých her pro Android

Pokud vás už nebaví být všední, stáhněte si jednu z níže uvedených her. Všichni mají vše, co potřebujete, abyste se bavili!

Slovo zázraků

slova divů

Word of Wonders je fantastická logická hra. vám umožní zlepšit jak slovní zásobu, tak gramatické a pravopisné dovednosti. To vše také uděláte, když budete cestovat po světě a objevovat skrytá tajemství sedmi divů.

V této zajímavé hře začínáte několika písmeny a jen náznakem. Pak bude na vás, abyste cvičili svůj mozek. vytvářejte slova od nuly a kombinujte je, abyste získali dokonalé řešení skládačky. Někdy máte řešení velmi jasně, ale budou chvíle, kdy se určitě zaseknete, protože k propojení slov budou chybět písmena. Pamatujte, že trénink je dokonalý!

Words of Wonders: Connect Letter Puzzle

Dream League Soccer 2020, pro fotbalové fanoušky

Není žádným tajemstvím, že první věc, která mě napadne při fotbalových hrách, je FIFA nebo PES. Ale, Dream League Soccer je hra s mnoha licencovanými hráči a opravdu dobrou grafikou.. Pohyby hráčů jsou navíc celkem plynulé a realistické.

Kromě hraní každý den v Dream League Soccer se vžijete do kůže majitele a budete dělat všechna rozhodnutí. Tady musíš najít cestu Rozšiřte svůj stadion, proveďte převody, které považujete za nutné, nebo prodejte hráčům, kteří již nemají místo ve vašem týmu. Nepochybně je to perfektní hra pro ty, kteří milují sport.

Široké přežití

Vast Survival je Battle Royale, který překvapuje svou funkcí. neuvěřitelně realistická grafika. Mluvíme také o zcela bezplatném titulu. Tato hra se zaměřuje na soutěžní a kolaborativní módu pro stejné účely jako tituly tohoto žánru. Dostaňte se do mapy plné nepřátel, abyste je odstranili, použijte předměty, které na cestě najdete, a nakreslete strategii, která vás dovede k vítězství. Všechno je možné!

Modern Warfare 5

Modern Combat 5, Návyková střílečka, kterou si můžete zdarma užít na svém Androidu. Mluvíme o titulu podobném Call of Duty: Mobile s neuvěřitelnou grafikou, výkonnými zbraněmi a intenzivní online akcí pro více hráčů. Vytvořte tým 9 tříd, přidejte své přátele, hrajte jako tým a změřte své dovednosti proti soupeřům z celého světa.

Skullgirls

Skullgirls je zajímavý titul, který se mísí. žánry jako boj a RPG. Marvel vs. Pokud rádi bojujete s podobnými hrami jako Capcom, tuto si zamilujete. Skullgirls má velmi zajímavý příběh, speciální události, různé herní módy a vše, co potřebujete, abyste se udržely na dlouho. Máte rádi RPG a bojové hry? Pak je Skullgirls pro vás.

Toy Story Fall

Toy Story Drop je hra podobná Candy Crush. kombinující tři položky. Jak název napovídá, název založený na legendárním filmu Příběh hraček. Zde budete muset použít veškerou svou kreativitu k vyčištění / sladění tvarů na desce a postup do vyšší úrovně.

Tato hra Znovu vytvořte mnoho míst a nastavení z Toy Story, což jí dodává další kouzlo. Je třeba zdůraznit, že epos má příběh, který se zaměřuje na jeho postavy.

Jablečný rytíř

Apple Knight je zábavná akční plošinovka s velmi zvláštním stylem. Mluvíme o titulu s dobré ovládání, plynulý pohyb postav a docela plynulá animace.

Tady budete muset Naplánujte si cestu s armádou temných kouzelníků, rytířů a mocných tvorů. Přizpůsobte si svou postavu svému vlastnímu stylu, bojujte s širokou paletou zbraní a naučte se několik různých dovedností. Apple Knight má 40 úrovní, každý je rozdělen do čtyř světů s 10 úrovněmi. Hra, která vás bude bavit ještě dlouho!

Pixel Gun 3D

Pixel Gun 3D Střílečka s grafikou podobnou Minecraftu a návykovým režimem Battle Royale. V této hře si budete moci vyzkoušet širokou škálu zbraní pro boj na více než 35 mapách různých tvarů a velikostí. Není pochyb o tom, že je zcela kompletní a originální.

Díky režimu pro více hráčů Pixel Gun 3D Bojujte se svými přáteli, spolužáky, kolegy a lidmi z celého světa. Přizpůsobte si svoji postavu tak, aby vypadala jako vy, a udělejte vše pro to, abyste dosáhli vítězství na bojišti.

Korunujte čtyři království

Krásná MMORPG s Crown Four Kingdoms poněkud chlapecký vzhled, barevná grafika a velké hlavy. Samozřejmě má vše, aby dobře konkurovalo ostatním MMORPG dostupným v systému Android. Pokud chcete snadnou a vizuálně příjemnou hru, Crown Four Kingdoms je pro vás ideální alternativou. Ideální pro skupinové hry s několika přáteli!

Zombie válka

Zombie Combat je hra, kterou si dáte lidí a zombie na mapě Podle svých preferencí byste měli počkat, co se stane mezi oběma stranami. Zde ovládáte některé aspekty, jako je zdraví postav, odolnost vůči poškození a dokonce i jejich zbraně.

Jako by to nestačilo, a režim fotografování první osoby To vám umožní převzít kontrolu nad postavou na bojišti. Ačkoli nemá žádnou historii, je to velmi zábavná hra s jednoduchým ovládáním, která vám umožní simulovat tolik scénářů, kolik chcete. Navíc mluvíme o zcela bezplatném titulu.

Co o tobě, Která ze všech her se vám nejvíc líbila?