10 triků, které musíte vědět, abyste se stali odborníkem …

10 triků, jak se stát odborníkem na Pokemon Go

Víme, že Pokémon Go je aktivní již několik let, ale Chytili jste je všechny? Ačkoli Niantic čas od času přidává nové Pokémony, není to omluva, abychom je všechny získali. Dnes vám to tedy řekneme 10 triků, jak se stát odborníkem na Pokémon Go.

Nezáleží na tom, jestli jste nováček nebo hrajete Pokémon Go několik let, ujišťuji vás Tyto tipy vám pomohou stát se lepším trenérem Pokémonů.

Toto je 10 triků, díky nimž se stanete mistrem Pokémonů v Pokémon Go.

Deaktivujte režim rozšířené reality

Režim Augmented Reality byl jednou z věcí, která lidi nejvíce zaujala během prvního roku vydání Pokémon Go. To však víme Pro optimalizaci hry je lepší tuto funkci deaktivovatTímto způsobem spustíte hru nejlepším způsobem a budete rychlejší.

Nastavte trasu pro zastávky poke

Nastavte trasu pro zastávky poke

V Pokémon Go jsou zastávky poke zásadní, protože jsou nejrychlejším a nejvíce bezplatným zdrojem zdrojů, který máte. Proto musíš být chytrý a Využijte svůj každodenní rutinu na maximum.

Například pokud jedete z domova do školy, z domova na vysokou školu nebo z domova do práce. Nakreslete mapu, kde narazíte na co nejvíce PokéStops.

Takže pokud máte 5 zastávek poke z domova do práce, ale přejdete dvě různé ulice, abyste se dostali do práce, pokud máte 7 zastávek poke, použijte druhou pro získání více zdrojů.

Lepší kvalita než kvantita

Víme, že v nájezdech můžete chytit nekonečné množství Pokémonů, ale opravdu Mít velké množství Pokémonů z vás nedělá lepšího trenéra Když bojujete s jinými trenéry nebo útočíte na šéfy.

Proto vám doporučujeme Přeneste nejvyšší počet Pokémonů a získejte odměny jako bonbóny a tak můžete rozvíjet Pokémony, kteří stojí za to mít opravdu dobré IV. Za tímto účelem doporučujeme vyzkoušet 5 nejlepších IV kalkulaček pro Pokémon Go.

Neprovádějte všechny nájezdy

Děláte všechny nájezdy Pokemon Go

Zatímco nájezdy jsou důležité pro schopnost chytit mnoho Pokémonů, stejně jako chytání šéfa nájezdu, který je obtížné získat, nestojí za to udělat všechno. Někdy jsou odměny příliš nízké nebo vám nepomohou zlepšit se, takže neplýtvejte zdroji, protože ztratíte více, než si můžete vydělat.

Použijte šťastná vejce

Lucky eggs jsou divoké karty, které vám pomohou o úroveň výš. Je to docela důležitá věc, pokud právě začínáte hrát Pokémon Go. S těmito Počet získaných zkušeností můžete po dobu 30 minut zdvojnásobit. Používejte je tedy moudře, doporučujeme vám je utratit za nájezdy nebo důležité události.

Věnujte pozornost inkubátorům

Víme velmi dobře, že vejce jsou jedním ze způsobů, jak získat Pokémony. Měli byste však vědět, které inkubátory použít a které nepoužívat. Proč? Jednoduchý, nejlepší a nejvzácnější Pokémoni vycházejí z dlouhodobějších inkubátorů.

Neztrácejte čas otevíráním inkubátorů na krátkou vzdálenost, protože možná nebudete moci získat speciální Pokémony.

Utrácejte své zdroje moudře

Klíčem k jakékoli videohře je vědět, jak utrácet prostředky. Pokud začínáte s Pokémon Go, doporučujeme neutrácejte nic, dokud se nenaučíte, jak hra funguje dobřeprotože můžete použít důležité zdroje na věci, které za to nestojí.

Z Androidphoria uvažujeme následující: Zvyšte kapacitu svého batohu a Pokémonů, které máte toto je zásadní krok. Jedná se tedy o dva důležité body, kde můžete utratit své zdroje.

Použijte vzácného Pokémona jako přítele

Použijte vzácného Pokémona jako společníka Pokémona Go

Všichni máme oblíbeného Pokémona, kterého vždy používáme jako společníka nebo trénujeme nejlépe. Náš oblíbený Pokémon nám však ne vždy pomůže vyhrát důležité ceny. Z tohoto důvodu doporučujeme používat vzácné Pokémony, které jsou zaručené. získejte jedinečné předměty, které si u nich můžete koupit pouze.

Proveďte všechny speciální úkoly výzkumu

Obvykle speciální otázky jsou oznamovány s dostatečným předstihem. To znamená, že můžete zjistit, jaké jsou výzvy a odměny, než budou k dispozici.

Pokud jste veterán, budete to vědět tento typ výzkumu vždy přináší dobré odměny. Myšlenka tedy spočívá v tom, že musíte připravit a splnit všechny mise, abyste mohli vyhrát každou cenu.

Promluvte si s ostatními trenéry

Tento poslední trik je spíše vodítkem než trikem ve hře. Mluvit s ostatními lidmi hrajícími Pokémon Go vám může vždy pomoci. Možná ví něco, co nevíte, takže pokud se ocitnete v nájezdu a všimnete si někoho jiného hrát, nebojte se s nimi mluvit a poznat je, jak můžete pomoci oběma.

Doposud se prvních 10 čísel stalo odborníkem na Pokémon Go. Jak vidíte, nejsou tak těžké, takže se je pokuste všechny splnit, abyste je mohli všechny uzdravit a získat. Pamatujte si to Go Fighting League bude připravena na rok 2020, Copak nevíš, o čem mluvíme? Kliknutím sem zobrazíte všechny informace.