11 základních aplikací pro Instagram

Přemýšleli jste někdy, jestli existují Základní aplikace pro Instagram? Odpověď vám dáme dnes, ale abychom se vyhnuli vytváření humbuk, hádáme ano a hodně.

Každý den se na Instagram nahraje více než 60 milionů fotografií, takže je považována za oblíbenou sociální síť stovek tisíc lidí. Ale dnes nebudeme hovořit o počtech, návštěvách a uživatelích, ukážeme vám to Seznam základních aplikací pro InstagramDosažení dokonalého profilu vytvořením originálního a dynamického obsahu.

Red Dead Redemption 2 Pozor na APK pro Android

Hranol

Pokud o tom mluvíme Základní aplikace pro Instagram Měli bychom si vzpomenout na Prismu, aplikaci, která se po narození stala virální, ale možná zapadla do zapomnění.

Díky tomu můžeme vytvářet jedinečné příspěvky, které přidají našemu profilu jiný nádech.

 1. Stáhněte si Prisma pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Prisma pro iOS

stažení

Studiový design

Visual - 11 základních aplikací pro Instagram

Pokud je to to, co chcete přidejte do svých příspěvků tvary a text, zde máte jednu z možností, které v této recenzi najdete. Základní aplikace pro Instagram.

 1. Stáhněte si Studio Design pro iOS

stažení

Dejte si pozor na falešný e-mail Netflix, který dává televizi

Hotovo

V naší recenzi nemohla chybět Základní aplikace pro uživatele Instagramu. Je to velmi jednoduchá aplikace, která nám umožňuje přidávat text do obrázků jako dříve.

Tím to ale nekončí, do snímků můžete přidávat filtry a tvary a dokonce vytvářet videa.

 1. Stáhnout přes Android

stažení

 1. Stáhnout pro iOS

stažení

VSCO

Jednoduchá aplikace pro Před nahráním na Instagram upravte naše fotografie. V našem výběru nemohl chybět základní aplikace Velmi profesionální výsledky jsou dosaženy díky jeho reputaci a nejen tomu, ale také tomu, jak jednoduché je to několika kliknutími.

 1. Stáhněte si VSCO pro Android

stažení

 1. Stáhněte si VSCO pro iOS

stažení

Všimněte si e-mailu, že váš účet Apple ID byl deaktivován

Snapseed

jiný Editor fotografií pro Instagram a možná jeden z nejúplnějších a nejznámějších na trhu. Jeho jednoduchost a nekonečné možnosti ho přivedly na Olymp. základní aplikace Pokud máte účet na Instagramu.

 1. Stáhněte si Snapseed pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Snapseed pro iOS

stažení

Černá

Při výběru jmen pro tuto aplikaci nebyli příliš komplikovaní, protože upravovat černobílé fotografie.

Musíme říci, že to není zadarmo, ale stojí 0,99 EUR. Zaplatíte jednou a navždy máte k aplikaci neomezený přístup. Pokud máte rádi černobílé fotografie, je to jedna z nich. základní aplikace pro tebe.

 1. Stáhněte si Black pro iOS

stažení

Buďte opatrní, Vodafone aktivuje a nabíjí službu „Dicta SMS“ bez vašeho povolení.

Osvětlit

Nová dimenze přichází do editorů fotografií a pokud tomu nevěříte, vyzkoušejte tuto aplikaci a můžete Snadno vytvářejte nemožné scény. Není to zdarma, protože stojí 3,99 EUR.

Pokud chcete svým fotografiím na Instagramu přidat zvláštní nádech, nemůže tato aplikace ve vašem mobilu ze stejného důvodu chybět, takže v našem seznamu nechybí. Základní aplikace pro Instagram.

 1. Stáhněte si Enlight pro iOS

stažení

Rollworld

Visual - 11 základních aplikací pro Instagram

Jak název napovídá, Země je na válečku nebo kouli. Ano, hádali jste, že to bylo vytvořit kruhové fotografie napodobující 360 některých kamer.

Tenhle je specificky pouze pro iOS, ale v Androidu je velmi podobný a necháme zde odkaz ke stažení. Oba jsou na našem seznamu Základní aplikace pro Instagram.

 1. Stáhněte si Rollworld pro iOS

stažení

 1. Stáhněte si Globe Photo Maker pro Android

stažení

Všimněte si soukromé zprávy PlayStation 4, která vás může přinutit formátovat konzolu

Bumerang

Legendární aplikace, která již existuje Integrováno s příběhy Instagramuale přesto jsme to chtěli přidat k této recenzi základní aplikace pro danou sociální síť.

Aplikace, kterou je třeba udělat opakování krátkých videí. Můžeme také ukládat a sdílet prostřednictvím všech sociálních sítí a aplikací pro rychlé zasílání zpráv a dokonce i e-mailů.

 1. Stáhněte si Boomerang pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Boomerang pro iOS

stažení

Fotoaparát s pomalou závěrkou

Visual - 11 základních aplikací pro Instagram

Můžeš Pořizujte fotografie s dlouhou expozicí rychle a snadno. Určité parametry můžete měnit, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Je to jen pro iOS a není to zdarma, protože Cena 2,29 EURale stále naše Základní aplikace pro Instagram.

 1. Stáhněte si kameru Slow Shutter pro iOS

stažení

Buď opatrný! Falešná bezpečnostní upozornění přicházející na Facebook

Obytný

Aplikace Instagram a jak je jasně vidět v našem Seznam základních aplikací. Jednoduchá aplikace koláž fotek. Aplikace má desítky různých způsobů, jak přizpůsobit všechny fotografie, které chceme, a vytvářet tak originální a exkluzivní publikace.

 1. Stáhnout Layout pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Layout pro iOS

stažení

Teď víš aplikace Instagram, které musíte mítMusíte si jen vybrat ty, které se vám nejvíce líbí, a začít ve svém profilu vytvářet jedinečný obsah.

Dejte si pozor na falešné finanční aplikace na Google Play

Která aplikace se vám nejvíce líbila? Co byste přidali do této sbírky základních věcí?