Jak skrýt ikony aplikací v systému Android

Pokud jste uživatelem mobilního zařízení Android a obvykle čtete naše články, určitě jste si toho všimli, pokud nezakážete určitá nastavení. Většina mobilních zařízení Android má možnost vytvořit novou ikonu pro každou aplikaci, kterou si stáhneme.. Možná bychom chtěli, aby některé z těchto ikon neviděl každý, a přestože je pravda, že je můžeme odstranit z domovské stránky, v zásuvce aplikace se to samé nestane.

Proto se účastnit Mnoho čtenářů se ptá, jak skrýt ikony aplikací v systému Android Chceme vytvořit tento článek, ve kterém vás naučíme, jak to udělat jednoduše a rychle. Skrytí ikon aplikací na mobilních zařízeních ve skutečnosti nevyžaduje nainstalované ideální aplikace, takže vám ukážeme dvě dobré možnosti. S nimi nemusíte být odborníkem v této oblasti nebo podobně.

Na prvním místě a než se dostaneme k podrobnostem obou aplikací, Rádi bychom zdůraznili, že první z obou byl vyvinut pro rootovaná mobilní zařízení Android.I když to znamená, že umožňuje větší počet možností přizpůsobení, je to v každém případě ideální řešení pro tyto potřeby, protože je navrženo pro Android bez rootování. V každém případě doporučujeme vyzkoušet oba, abyste zjistili, který z nich se rozhodnete ponechat.

Skrytí ikon aplikací v systému Android

Skrýt ikonu aplikace – Skrýt ikonu aplikace (ke stažení)

Ikona aplikace Skrýt aplikaci Jak jsme řekli, jedná se o první ze dvou aplikací skrývajících ikony v prostředích Android, o kterých si myslíme, že byste je měli zvážit. funguje pouze s rootovanými terminály. Funguje to natolik, že nemůžeme skrýt ikony aplikací, které nechceme, aby viděl kdokoli jiný, například aplikace, které raději necháme skryté v prohlížeči. Samozřejmě je to jednoduchá volba, kterou byste měli zvážit.

Kromě toho nabízí některé zajímavé alternativy, jako je vytváření vlastních ikon na domovské obrazovce zařízení, které nabízí lepší přístup k aplikacím, které jsme pro něj vybrali. Samozřejmě, Všechny aplikace, jejichž ikony jsme odstranili, zůstávají uživatelům zcela přístupné, stejně jako jakýkoli skrytý web.. To znamená, že je zodpovědný pouze za odstranění ikon, ale v žádném případě nemá aplikace ani jejich obsah.

Smart AppLock (ke stažení)

Zadruhé, pro všechna nekorenovaná mobilní zařízení Android, která máme Smart App LockJe to opravdu zajímavá aplikace, pokud jde o udržení ikon Androidu skrytých. A nejen oni Poskytuje také ochranu pro SMS, e-maily, kontakty v kalendáři, fotografie, které pořizujeme, obrázky a mnoho dalšího obsahu sdíleného s námi. Jak vidíte, v těchto případech mluvíme o další úplné aplikaci.

Některé z dalších možností Smart AppLock souvisejí s možností provedení takzvaného grafického zámku, který je ideální pro přístup ke všemu obsahu, který jste dříve zablokovali. Dokonce, Můžete nastavit bezpečnostní kódy pro přístup k různým aplikacím a webům, takže nikdo jinýa konečně to nemá žádný vliv na autonomii mobilního telefonu, což je velmi ceněné. Jakékoli dotazy, jako vždy, nám o tom zanechejte komentář.

Vyzkoušeli jste některou z těchto dvou aplikací pro skrytí ikon? Který se vám líbil nejvíce?