1Password nyní umožňuje vytvářet virtuální kreditní karty

Password Manager 1Password uzavřel partnerství se společností Privacy.com, aby uživatelům nabídl jedinečné virtuální kreditní karty, které lze použít k placení předplatného a produktů online.1Password automaticky navrhne virtuální kreditní karty pro všechny služby, které jste zaregistrovali v aplikaci, a umožní vám nakonfigurovat platební pravidla.Virtuální kreditní karty budou fungovat pouze s příslušnou online aplikací nebo službou a nebudou fungovat hackerům v případě narušení dat.


Pokud ke správě desítek až stovek účtů online stále používáte stejné sady hesel, používáte hesla nesprávně. Potřebujete správce hesel, který nabízí a pamatuje si složitá a jedinečná hesla, která nelze snadno uhodnout. Jediné heslo, které si musíte pamatovat, je heslo, které odemkne tohoto správce hesel. Toto je přesně 1 heslo, ale existuje mnoho alternativ, které dělají stejnou práci.

Tyto aplikace brání hackerům v přístupu k vašemu účtu Netflix nebo jiným službám, se kterými máte účet, a 1Password ohlásil skvělou novou funkci, která posune zabezpečení uživatelů na zcela novou úroveň. Aplikace vám nyní umožní zaregistrovat jedinečné virtuální kreditní karty pro každou online službu nebo aplikaci, ke které máte účet. Takto by hackeři těžko ukradli vaše skutečné informace o kartě, pokud by některá z těchto služeb byla někdy kompromitována.

1Password není jediná společnost, která nabízí přístup k virtuálním kreditním nebo debetním kartám. Správce hesel však nyní integruje tuto funkci pro zákazníky z USA. Chcete-li použít stejnou instanci Netflixu, 1Password vám nyní umožní přiřadit jedinečnou virtuální kreditní kartu Netflixu, kterou lze v aplikaci rychle zaregistrovat. . Toto je jediná karta, kterou musíte za předplatné zaplatit, a virtuální karta bude fungovat pouze s touto službou. Můžete dokonce nastavit pravidla výdajů, včetně maximální částky načtené na kartě a frekvence plateb. 1Password nyní podporuje virtuální kreditní karty, které lze přidružit k online službám, jako je Netflix. Zdroj obrázku: Virtuální kreditní karta YouTube bude i nadále vázána na debetní kartu, kreditní kartu nebo běžný účet, který používáte pro online platby. Pokud ale hackeři naruší Netflix a nějakým způsobem ukradnou platební údaje, informace o vaší kreditní kartě nebudou fungovat. 1Password uzavřel partnerství se službou Privacy.com pro tuto službu, takže než budete moci využívat výhody, musíte být zákazníkem na webu Privacy.com. funkce. Tato služba v současné době funguje pouze ve Spojených státech, ale v blízké budoucnosti se může rozšířit na další trhy. Tato funkce však není závislá na 1Password, protože je nutné, aby funkce Privacy.com fungovala.

1Password také provozuje dvě různé propagační akce. V prvním roce 1Password (1Password Business, 1Password Teams a 1Password Families) a jste již zákazníkem 1Password, můžete ušetřit 25% na čtvrtletní ochraně osobních údajů Pro. Jakmile máte obě služby povoleny, můžete využít nové funkce virtuální kreditní karty. Video níže ukazuje tuto funkci v praxi a tato stránka podpory vám pomůže začít:

Chris Smith začal psát o gadgetech jako o koníčku a než si to uvědomil, podělil se o své názory na technologii se čtenáři z celého světa. Kdykoli nepíše o gadgetech, navzdory svému zoufalému boji se jim nešťastně nedaří držet dál od nich. To však nemusí být nutně špatná věc.

Zdroj: BGR