Nainstalujte si aplikaci Mega Player na Amazon FireStick 2020 TV Full

Tentokrát chci učit jednoduchým způsobem Jak nainstalovat apk Mega Player na Amazon Fire Stick, Nejnovější verze. S touto aplikací můžeme sledovat filmy, seriály a televizní kanály online zdarma.

Mega hráč V tomto případě je aktuálně k dispozici pro všechny mobilní telefony a tablety se systémem Android Amazonský firestick Jsou také kompatibilní, takže si tuto skvělou aplikaci stáhneme a nainstalujeme.

Jak nainstalovat Mega Player apk na Fire Stick

Chcete-li nainstalovat neoficiální aplikaci na fire baru, musíte nejprve povolit požadovaná oprávnění. Níže vám ukážeme, jak připravit naše zařízení.

Pak musíme stáhnout a nainstalovat aplikaci, můžeme to udělat pomocí následující nápovědy: Downloader. Aplikace spuštěná jako prohlížeč a správce stahování, všechny tyto kroky budou podrobně popsány a ilustrovány v níže uvedených pokynech.

Krok 1: Nakonfigurujte a připravte Amazon FireStick na instalaci

Musíme zadat nastavení (Nastavení) z našeho zařízení a poté zadat kategorii “přístroj“. Pro lepší vysvětlení si můžete prohlédnout obrázky níže:

povolit neznámé zdroje firestick nainstalovat hodně tv

Nakonec v této části musíme zadat „možnost“Vývojářské možnosti„Nebo by to tak bylo v angličtině“Vývojářské možnosti“. Zde máte možnost „Aplikace z neznámých zdrojů”, Jak je vidět na screenshotech:

Zatím jsme připravili náš amazonský ohnivý kolík, jen by chyběl Stáhněte a nainstalujte si aplikaci Mega Player. Postup je popsán v následujících odstavcích.

Krok 2: Jak stáhnout a nainstalovat apku Mega Player na FireStick TV

Stahování bude probíhat pomocí Downloaderu (základní aplikace, která by měla být na našem zařízení). Pokud jste jej ještě nenainstalovali, budete muset jít do obchodu, vyhledat podle názvu a stáhnout a nainstalovat.

stáhnout aplikaci nainstalovat firestick aptoide apk tv

Fáze 1: Musíme otevřít aplikaci pro stahování a poté přejít do sekce „Skener“. Tady je odkaz (http://bit.ly/Mega-P) Chcete-li stáhnout Mega Player z internetu. Po zadání adresy URL musíme kliknout na „PŘEJÍT“ (viz fotografie)

POZNÁMKA: Pokud předchozí odkaz ke stažení nefunguje, můžeme vždy umístit další. Níže necháme alternativní odkaz ke stažení aplikace.

  • http://bit.ly/Mega-Player

Krok 2: Soubor se začne stahovat automaticky. Musíme chvíli počkat, dokud to neskončí.

nainstalovat multi tv stáhnout apk firestick

Fáze 3: Jakmile dokončíte stahování aplikace Mega Player, aplikace Downloader automaticky zahájí instalaci. Zde je třeba kliknout na možnost „Nahrát“, Jak je znázorněno na fotografii.

Krok 4: Nyní, když je nastavení dokončeno, máme na výběr ze dvou možností: “otevřeno„Spustit aplikaci a“darovatPřejít na stažení podrobností.

Krok 5: „Pokud jste klikli na tuto možnost“darovat„Musíte kliknout“VymazatChcete-li odstranit stažený soubor. Protože jedinou věcí, kterou utratíme, je úložný prostor, nemusí být uložen v ohništi.

To bude vše, co je třeba udělat pro instalaci aplikace mega player na Amazon FireStick 2020.

Seznam URL pro Mega Player

Při otevírání aplikace se zobrazí výzva k zadání seznamu adres URL. V tomto případě je jedinou a oficiální věcí, kterou musíme dát, toto: hrát si Pokud to nefunguje, můžete to zkusit oneplay.tv

Díky tomu jste připraveni a připraveni na cokoli, abyste mohli začít používat / procházet aplikaci a veškerý její obsah. Samozřejmě stojí za to pamatovat, že můžete sledovat televizní kanály, filmy a seriály, všechny jsou kvalitní a stabilní 100% funkční.

Doporučení pro používání Mega Player na Amazon Fire Stick

Stabilní internet: Naše připojení k internetu by mělo být nejlepší, rychlost alespoň 10 MB a dobrá stabilita. Tím jsme zaručili hladkou reprodukci veškerého obsahu.

Použijte ukazatel: protože není 100% optimalizován mega hráč pro firestickUkazatel / myš vám usnadní výběr kanálů a veškerého obsahu, který máte.

Pokud aplikace dává chybu, doporučujeme vyzkoušet jiné alternativy, jako je kraken tv, spousta tv, dračí senzace, terária a mnoho dalších aplikací pro střelbu.

To by bylo vše, co jsme potřebovali vědět Nainstalujte si Mega Player na jakýkoli Amazon FireStick. Pokud máte otázky, můžete napsat do komentářů, pozdravy.